Къде е Сури?

  • 808
  • 10
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Клюкарска тема и от мен, колко непривично.

Днес четох във вчерашния 7 Дни Спорт и се замислих, ами минаха три месеца от раждането на дъщерята на Том Круз и изобщо не са я показвали. Всъщност ето ви статията.

Кой е виждал бебето Сури? Защо близо 90 дни след раждането на първото биологично дете на Том Круз и на Кейти Холмс то не е показванo на никого? Дали не става дума за холивудски сценарий с рекламна цел? Историята около детето става все по-загадъчна на фона на станалото вече медийна звезда отроче на Анджелина Джоли и Брад Пит. Малката Шайло - Нувел Пит е позната на всички. Докато Сури сякаш потъна вдън земя. Още повече че самата Холмс също изчезна от полезрението от месеци, пише "Кориере дела Сера".
Сури се роди на 18 април. Минаха месеци оттогава, а тя така и не се появи в медиите, като срещата с фотографската агенция, която трябваше да я увековечи, бе отменена. Провали се и планираната за 4 юли сватба на Круз с Холмс.
Седмичникът "Ю Ес Уикли" пръв зададе въпроса какво става на приятели на Круз. Джон Траволта, Кели Престън и Лиса Мари Пресли, всичките последователи на сциентологията като Том, споделиха: "Всеки път, когато трябваше да видим бебето, срещата се отлагаше под най-различни предлози. Ту Том имаше неотложен ангажимент, ту Кейт бе болна." Уил Смит и жена му Джейда допълват: "Всичко около това бебе е толкова странно."
Сайтът Tmz.com се сдоби с копие от сертификата за раждане и го публикува онлайн. Тук мистерията се задълбочи. Раждането е било регистрирано едва на 8 май, докато регламентът на болницата изисква това да стане до 10 дни след раждането. В документа Холмс не фигурира с истинското си име Катрин, а като Кейт, а сертификатът е подписан от д-р Ан Хефърнан, която дори не е присъствала на раждането.


Не знам дали е сценарий, но е странно още да не са я показали на никого.

# 1
  • Мнения: 2 212
Аз пък не мисля, че е странно, може би не са искали да я показват публично и целенасочено, лошо няма, едва ли има някаква конспирация  Wink

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, напълно е възможно, просто не съм виждала друг случай с такова отлагане, и на Анджелина бебето показаха, и на Гуен, всички, доста преди да станат на три месеца.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 821
Не знам много за сциентологията, ама нищо чудно да им го забраняват.
Какви ли не небивалици четох около раждането, ако всичко е вярно ... горките Кейти и Сури  ooooh!

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
А това за акта за раждане дали е вярно? Той не би трябвало да е редовен, ако е.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 821
Може и това да е причината:

Снимките на Шайло Джоли-Пит бяха продадени на списание "People" за 4 милиона долара, но за снимките на Сури Круз никой не пожелал да даде повече от 3 милиона долара. В този момент търгът бил анулиран. Медиен експерт обяснил пред Фридман, че след като бебето е вече почти на три месеца, цената му може само да пада, и добавил: "Шайло беше голяма работа. Скоро няма да видим друго такова бебе".

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
А защо не са я показали дори на приятелите на семейството? Те също са вътре в тези сциентоложки неща и биха казали, ако това забранява снимките на бебето да бъдат показвани или нз и аз какво...

# 7
  • Мнения: 2 978
Че то тука в Бг има баби дето все още не дават на майките да изнасят бебетата си по минимум 40 дена, та вие за едно известно лапе се чудите Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 5 821
все пак мисля, че е заради пари  newsm78

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Възможно е, поне по възможно от това да няма бебе.

# 10
  • Мнения: 465
според мен по скоро не искат да го показват

Общи условия

Активация на акаунт