Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 юли 2006, 14:51 ч.

майчинство

• 323
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
     Здравейте на всички искам само да попитам колко месеца преди да родиш трябва да си осигуряван.
     Моля ако някои е запознат с това да ми отговори. Wink Wink Wink

# 1
Мисля,че беше 6

# 2
  • София
Трябва да имаш 6 мес. стаж. Може да не е точно по време на бременността. Но когато раждаш трябва да си на трудов договор- безсрочен или поне за 2 год.

# 3
  • В полите на Пирин планина
Трябва да имаш 6 мес. стаж. Може да не е точно по време на бременността. Но когато раждаш трябва да си на трудов договор- безсрочен или поне за 2 год.

Да добавя, че АКО си на трудов договор ще вземаш майчинство две години и ще ползваш преди това 135 дни болничен за бременност и раждане; в противен случай може да получиш еднократна помощ за бременност и след това до навършване на една година от детето - месечна помощ за отглеждане на дете, ако доходът на член от семейството ти е до 200 лева на база доходите от предходните 12 месеца.

# 4
  • София
Много ви благодаря за отговорите.И аз така си мислех че е 6 м., но някой казваха повече други по - малко  и за това реших да попитам хора които  явно вече са минали по този път или тепърва минават. Wink Много благодаря още веднъж. Party

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт