Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Случва ли се на вашите бебоци? На Радина много често и пукат и баща и се притеснява. Педито каза, че било нормално, ама тя и сок от домат и черешка каза да и давам вече.....
Цитирай

Само тази тема открих:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=113207.0
Има още,но нещо не се разбрахме с търсачката.
Цитирай

София

Reflex,мерси Smile
Цитирай

Somewhere I Belong

HaucTuHa e HopMa/\Ho.He ce npuTecHяBaйTe !Няkbge oko/\o  u/\u B cTaBuTe uMa Bb3gyx, koйTo kaTo ce pa3Mbpgaш u ce чyBa nyKaHe.
Цитирай

HaucTuHa e HopMa/\Ho.He ce npuTecHяBaйTe !Няkbge oko/\o  u/\u B cTaBuTe uMa Bb3gyx, koйTo kaTo ce pa3Mbpgaш u ce чyBa nyKaHe.
[/quot
Значи моите стави са пълни целите с въздух Wink
Цитирай

Не се притеснявай.На малките деца ставите на са достатъчно укрепени и е нормално да се чува пукане отвреме- навреме.на дъщеря ми и на племеника ми също пукат понякога.
Цитирай

Somewhere I Belong

[Значи моите стави са пълни целите с въздух Wink
aMu He цe/\uTe , Ho uMa   Smile 
Цитирай

София

У мен възникна друг въпрос - полезно или вредно е да се прави гимнастика на бебето, ако му пукат ставите и не са укрепнали? Thinking
Цитирай

Somewhere I Belong

ToBa чe nukaT HяMa HuKaKBo 3HaчeHue,ako He ro бo/\u !
Цитирай

На Никол ставите също пукат. Говорила съм с педиатърката, а миналия месец я заведох и на ортопед. Педиатърката каза, че се дължи на рехава съединителна тъкан, а ортопеда каза че ставата е нормална и като няма болка няма нищо тревожно. Нищо неможе да се направи за да се предодврати, няма и да има последици. дано си се поуспокоила  Peace
Цитирай

Somewhere I Belong

. Педиатърката каза, че се дължи на рехава съединителна тъкан, а ортопеда каза че ставата е нормална ..
Ама че педиатърка.Съединителната тъкан не може да не е рехава.
Цитирай

Благоевград

На мен ми пукат ставите, лявото рамо като го движа и винаги пука. Майка ми е казвала , че от бебе съм така, но никога не съм имала проблеми Very Happy
Цитирай

. Педиатърката каза, че се дължи на рехава съединителна тъкан, а ортопеда каза че ставата е нормална ..
Ама че педиатърка.Съединителната тъкан не може да не е рехава.

Но все пак е педиатърка, а ти си само "фармацевтче" Wink
Цитирай

И аз си пукам откакто съм се родила,но сега вече съм като робот. LaughingАко клекна рязко може да изплаша някого със звуците,които издават коленете ми,но пък за разлика от това поне не ме болят,само си пукат. 35 35 35
Цитирай

Somewhere I Belong

Е и !? Затова ли е дала това обяснение ?   Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора