Конна езда?

  • 7 838
  • 30
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Подчертавам 'конна' да не ви помислят за другия вид езда извратените мозъци  Mr. Green

Яздите ли? Яздили ли сте? Искате ли да яздите?

Аз се замислям да се пробвам в конната база в с. Войводиново до Пловдив. Малко впечатления от първа ръка ще ми дойдат добре  Grinning

# 1
  • Мнения: 6 243
Яздила съм епизодично в чужбинско. Поради моята неопитност, усещането след ездата е като след много бурен секс. Оттам навярно и етимологичната близост на понятията. Въх-въх.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
усещането след ездата е като след много бурен секс
Aх, ах, още повече ми се прииска! Да яздя кон!

# 3
  • Мнения: 1 937
Има и един клуб по-близо до Пловдив, бе Прекраснице!  Grinning

Там засега се е пробвала само голямата ми щерка - ама с не особен успех - късички и били крачетата!

# 4
  • Мнения: 5 790
усещането след ездата е като след много бурен секс
Aх, ах, още повече ми се прииска! Да яздя кон!

А некой дето прилича на кон?  hahaha Щото имам един съсед, дето Коня му викат....

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Има и един клуб по-близо до Пловдив, бе Прекраснице!  Grinning

Там засега се е пробвала само голямата ми щерка - ама с не особен успех - късички и били крачетата!


Кажи къде, де? Войводиново ей го къде е, маршрутка ходи дотам, отделно, че ми е почти на път - майка ми и баща ми живеят в онази посока.
Цени?

# 6
  • Мнения: 1 937
Абе въздържах се, да не кажете реклама!

Ама щом си джедай - казвам!

На пътя за Асеновград - Аркан е клубът! Преди беше до Техномаркет-а!

Цени - ноу айдиа!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
А некой дето прилича на кон?  hahaha Щото имам един съсед, дето Коня му викат....
да не живееш в надежда? там познавах един - кончето - може да е пораснал вече...

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ездата никога не ме е впечатлявала. Не харесвам коне, винаги съм се чудела какво им намират толкова красиво на тези животни.

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Яздила съм кога бях малка и си беше екстремно изживяване. Обичам конете, както всякакви живини по земята. Контактът с конете е невероятен.

# 10
  • Мнения: 5 790
А некой дето прилича на кон?  hahaha Щото имам един съсед, дето Коня му викат....
да не живееш в надежда? там познавах един - кончето - може да е пораснал вече...

Не. В Хиподрума съм. Ама щом е за Рижата проклетница, много коне ще намерим.
Айде, пак й оспамих темата, ама кво да направя? Близка ми е до сърцето.  Hug
Сега да не кажете, че се подмазвам на модераторите?

# 11
  • Мнения: 998
Яздила съм. На младини Laughing Усещането е страхотно  - малко страшно, но като се отпуснеш движенията ти започват да следват движенията на коня и усещането за свобода и връзка с животното е невероятно.  Hug
А ако се грижиш по-продължително време за коня си и яздиш някой определен, тогава разбираш наистина, защо хората харесват конете.  Naughty

# 12
  • Мнения: 306
 smile3521Като малка,а наскоро отново,за моя голяма радост!Усещането,според мен,не може да се опише с думи!Не трябва да се страхуваш,конете усещат това!Идеята е да се слееш с коня,тогава тръпката е невероятна!Губи се смисълът,ако седиш отгоре като чувал с картофи!Най-много се изкефих на ездата в Триград-все едно бях в друго измерение!Еееееееех...

# 13
  • Мнения: 1 937
Прекраснице-Проклетнице, конете са проверени, както се оказва...
Тези в Триград и онези..., а дано си ме разбрала, че спазвам приличие!

# 14
  • Мнения: 306
Прекраснице-Проклетнице, конете са проверени, както се оказва...
Тези в Триград и онези..., а дано си ме разбрала, че спазвам приличие!
smile3502Мно'о мазно..."

Общи условия

Активация на акаунт