Корабче във Варна?

  • 919
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 99
След седмица заминаваме за Варна.По-точно за Галата.Миналата година пак бяхме там и много ни хареса,но не можахме да намерим къде да се повозим на корабче.Някой ако знае нека помага!!!
И още една молба.Пристигаме на гарата в 5.30ч и ми трябва телефон на нормално такси.Миналото лято хванахме от гарата и ни одраха кожите до Галата.
Благодаря предварително на всички!!!

# 1
  • Мнения: 924
Здравей,
Корабче можете да намерите на Зл. Пясъци всеки ден. Цената включва и обяд на борда.
А телефон на такси: 052/555555. Най-лесно се помни. Но можете да вземете всяко такси, на което видите че има написани телефонни номера на фирма. Цените на всички фирми са еднакви.
Весело изкарване!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Благодаря за телефона,защото в 5.30ч сутринта няма  много таксита по гарата.А в колко тръгва това корабче от Зл.пясъци и знаете ли колко е билета?

# 3
  • Мнения: 924
Всъщност сега се сещам, че вие най-вероятно ще се обаждате от GSM. Така че ще ви е по-удобно да звъннете на 0887/388888 или същия със 0888 или 0889 отпред.
Корабчета от Зл. Пясъци има много, не едно. Когато ходих аз тръгнахме в 10ч. Мисля, че може да се уговорите за часа. Зависи колко човека сте. На нас ни струваше по 35лв на човек заедно с храната за 6часа (останахме само 2 защото имаше вълни и почти на всички им прилоша). Важно е да изберете ден без вълнение, иначе няма да е никак приятно. Имаше и едно корабче, което ходи до Балчик и 2-3 часа престой там и обратно. Но тази година не съм го виждала. Може да попитате, когато отидете. Пропуснах да кажа, че корабчетата трябва да търсите на края на Златните. След х-л Берлин. Всеки знае къде са, няма как да се объркате.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 99
Благодаря!!!

# 5
  • Мнения: 386
Корабчета има и на яхтеното пристанище-Варна.

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За такситата-тия с надпис ЛАСИЯ ...са също коректни!052/500 000!Аз ще съм си във Варна по това време и ще питам за корабчета къде има, че и към Аспарухово- Галата  може да има такива.Ще ти пратя телефоните си,обади ми се ако имаш нужда

# 7
  • Мнения: 13 512
Пропуснах да кажа, че корабчетата трябва да търсите на края на Златните. След х-л Берлин. Всеки знае къде са, няма как да се объркате.

Тръгват от Яхтеното пристанище,което е в  северния край на комплекса.

Общи условия

Активация на акаунт