пътуване за два дни без бебка?

  • 354
  • 5
  •   1
Отговори
Налага ми се да пътувам за два дни и половина. Ще имам възможност да се цедя в обичайните часове на кърмене.  През последните дни събрах достатъчно замразена кърма, за да не яде бебка АМ.

Обаче много ме е страх, да не би за два дни да вземе да й хареса биберона и да се отбие. Все пак това са около 15 хранения с биберон. Cry

Случвало ли ви се е да ви няма толкова дълго? Знаете ли за някое бебе дето се отбило? Не е ли много рисково?

Дайте съвет, моля ви.

Другият вариант е да пътува с мен, а това разстояние ще е страшно уморително и изнервящо за едно толкова малко бебе и за толкова кратко време.

# 1
  • Мнения: 79
Точно на вашата възраст ми се наложи да пътувам и тъй като бебо честичко стачкува реших да си го взема. Пътуването никак не беше стресиращо, тъй като бяхме с кола и от люшкането доста си поспиваше, а когато не спеше с интерес зяпаше навън.
Сега обаче е доста горещо и е възможно да се изнерви. Чак да се отбие не вярвам. Още е много малък. Може после малко да се подърпа, а другият вариант е гърдата да му липсва и да я приема с голяма охота. Защо не пробваш как ще му се отрази няколко пъти изцедено?

# 2
  • Мнения: 2 220
Не съм пътувала без бебо, но много се съмнявам да се отбие. И наистина пробвай няколко пъти преди да тръгнеш да го храниш от шише. Ако никога нищо не е пило така, няма да му е лесно...

# 3
Не съм пътувала без бебо, но много се съмнявам да се отбие. И наистина пробвай няколко пъти преди да тръгнеш да го храниш от шише. Ако никога нищо не е пило така, няма да му е лесно...
Малката е пила от шише - вярно, не толкова много пъти. Въпросът е да не й хареса повече от шише- по-различно е и вероятно излиза по-лесно.
Ако вземе да се отбие после, ще трябва си изям главата от яд.

До утре след обяд трябва да потвърдя пътуването. Какво да правя? Някой отделял ли се е за толкова дълго от бебка и после имаше ли промени? Хора, помогнете да реша. Banghead

# 4
  • Мнения: 1 097
какво стана? замина ли  Rolling Eyes

и аз трябва да пътувам заради пустите ми семестри, че ще си изпусна хубава и лесна диплома  Confused
Пиши как е минало и как е бебкакато се върнеш  Praynig Дано всичко е наред!  Hug

# 5
Да разкажа:
тръгнахме с петък, върнахме се в неделя вечерта.

Бебка е яла от шише замразена кърма -ама то моето нали е лакомо, никакъв проблем.

Малко се притеснявах дали ще засуче като се върнахме - всичко за щастие беше наред. Лекарката ни каза, че по принцип толкова голямо бебе не би трябвало да се отбие за два дни. Разгеле така и стана.  Mr. Green

Само това с цеденето беше малко досадно, пък сърцето ме болеше като хвърлях кърмата, ама нямаше как да я съхраня. Обаче кърменето после е такъв кеф и радост за двама. Hug

Общи условия

Активация на акаунт