Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Wink Чакайте сега аз да попитам понеже мярнах някъде темичка за Бербатов... та да не се обиди Божинов на форума  Mr. Green
Вярно ли е,че се разделили с Алисия ? Четох,че вече не били заедно и дори Алисия демонстрирала близост с бившия си (депутатското синче ). Но статията беше в един жълт вестник,та не мога да много да вярвам... newsm78
Цитирай

Ямбол

Специална регистрация заради тази клюка. Браво smile3508!
Аз на жълтите не вярвам, а и така да е, много важно Cool
Цитирай

Изобщо не ме интересува този ... Малко лигльо си пада, а?!
Цитирай

Не го харесвам. Бербатов е по-готин.
Цитирай

UK

О, те навсякъде различно пишат. В последния брой на Вестник за жената пък пишеше обратното. Иначе не харесвам нито него, нито нея. Лигльо е една доста точна дума. Все пак късмет в Юве му желая.
Цитирай

Все ми е тая
Цитирай

София

всичките са един дол дренки..

и Бербатов и Божинов са ми много лигави..
Цитирай

Бургас Славейков

Лигави със сигурност, но Божинов е и доста просто момче две приказки на кръст не може да каже. Ама си бяха лика- прилика с Алисия лигави и прости и двамата, жалко ако са се разделили smile3532 smile3532 smile3532
Цитирай

sofia

И аз четох че са се разделили,само че в Нощен труд
Цитирай

София

Лигави със сигурност, но Божинов е и доста просто момче две приказки на кръст не може да каже. Ама си бяха лика- прилика с Алисия лигави и прости и двамата, жалко ако са се разделили smile3532 smile3532 smile3532
В някаква песен се пееше "Бъди прекрасен и мълчи!" Това си мисля за него. А Бербатов ми е малко женствен.
Цитирай

БУРГАС

всичките са един дол дренки..

и Бербатов и Божинов са ми много лигави..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И аз това мисля за тях.
Цитирай

София

...Божинов е и доста просто момче две приказки на кръст не може да каже. Ама си бяха лика- прилика с Алисия лигави и прости и двамата, жалко ако са се разделили smile3532 smile3532 smile3532

Ъхъ... newsm10
Цитирай

На погрешната планета

Че е лигав, лигав е, но е страхотно готин Love, поне според мен!
Цитирай

сърцето ми е до морето

И аз мисля, че си допадаха много един за друг. Чудно ми е дали изобщо нещо са си говорили, при условие ,че и двамата не могат Mr. Green
Цитирай

Springfield, VA

Преди време Божинов (харесвам си го аз отдавна..) беше при Слави. Тогава не ми направи впечатление да е прост, още по-малко пък лигав  Thinking Може славата и побърканите по него женки д са го променили  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора