А като проходиха извеждате ли ги сами?

  • 1 651
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 955
Аз съм с породени и баткото ходи на ясли, обаче август са отпуска и нямам представа какво ли ме чака  ooooh!
Изпрочетох и попих опит, дано успея да се справя със ситуацията.
По принцип не си падам много по разходките защото баткото, ако не е седял минимум 1 час на площадката няма тръгване. Почва се едно тръшкане, рев и блъскане на главата в количката.  Ще трябва да ги разхождам сама. Ако не се справям успешно смятам да си ги държа в къщи. Предпочитам да са в къщи отколкото да ми вечно свито сърцето дали няма да стане нещо страшно  Rolling Eyes

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Да ти кажа честно и аз бях на принципа -по-добре да си стоят в къщи вместо нещо да се случи,но малко ,по малко се престраших.Първо започнахме да оставаме в двора на яслата след като ги взема ,после в училището от там на едно барче до нас което е оградено и не ходят много деца.Така ,че спокойно и те ще начертаеш точния маршрут който да ти е най-безопасен и места за игра ,където поне малко да ги контролираш.Колкото до боклуците аз се примирих,че не мога да ги предпазя от всичко,винаги имам антибактериални кърпички в мен и се бършем,но нали знаеш че на децата точното най-мръсните неща са им най-интересни.Относно паданията-имам чувство че някой ги закриля-имали сме доста лоши падания,като например салто от пързалката-от най-отгоре-до долу-за щастие без сериозни травми.Желая ти спокойствие,а другото само ще си дойде на мястото.

# 17
  • Мнения: 7 640
и моите още не ходят, обаче скоро се замислих по въпроса за разходките в близко бъдеще.
За сега са много добри и кротки в количката и ги разхождам сама, да видим какво ще правя нататък

Общи условия

Активация на акаунт