Бонбони ''Жорже''

  • 1 951
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 293
 HugЕто и едни любими бонбони много бързи и лесни:
Продукти
8 десерчета ‘’Родопчета’’
60 гр.масло
2с.л.мед
счукани орехи

Десерчета та се натрошават,прибавя се маслото,меда и орехите.Поставяме съда да се затопли.Получава се кафява каша.Още топла се насипва в кутия от шоколадови бонбони на която стоят формичките.Оставя се да се охладят бонбоните.

# 1
  • Мнения: 237
Страхотна рецепта , пък е  и лесна !
Nelii75 , само не разбрах кои бяха тези десерти ''Родопчета'' newsm78

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Родопчетата са около 5 сантиметрови десертчета, обвити в станиол и струват около 10 ст.

# 3
  • Мнения: 2 212
Аз се сещам кои са ама не се сещам да съм виждала по магазините скоро, някъде специално дали ще ги има?

# 4
  • Мнения: 9 685
Отскоро пак са се появили на пазара. Скоро ги опитах и бяха доста вкусни, може ни очаквах да е някаква имитация на десертче. Смятам да се пробвам с бонбоните.

# 5
  • Мнения: 2 212
Ок, дано да се намерят, но има един проблем и той е, че аз трудно ще устоя да не ги изям докато направя бонбони....а и празна кутия шоколадови бонбони не ми се намира, т.е. ще трябва да купя и да опразня една такава, което ще направя с удоволствие...тъкмо по-голяма за да станат после повечко бонбони  hahaha Мале, дай ми сладко и ме остави, иначе идеята звучи много добре...всички съставки са ми любими, следователно няма как да не ми хареса и резултатът - този  newsm22 , не този -  badscale

Общи условия

Активация на акаунт