Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

Знам,че не е много хубаво на малки деца да се дава мин.вода.Децата ви пият ли?Вие давате ли им или пият обикновена вода?  food010
Цитирай

БГ - София

Моите пият всякаква вода (чешмяна, трапезна и минерална).
Цитирай

Под 3 години не е хубаво да се дава .Иначе моето дете пие чешмяна и ако няма такава минерална
Цитирай

Пазарджик

да,моите пият и баткото и малката,която е на 6 месеца,от тази с розовия етикет за беббета,а ако няма-Девин
Цитирай

София

Моите пият изворна - предимно розов девин и др. "розови" чат пат. когато нямаме по изключение давам минерална - пием слабо минерализираните. в яслата обаче съм засичала майки , които носят само минерална, не изворна, така че там  пият каквото има  Very Happy
Цитирай

Да,пие.Рядко пие чешмяна.Не съм фен на розовите и изкуствено минерализираните води.
Цитирай

София

Чешмяна и минерална - не! Давам й трапезна и изворна само. Като гледаш етикета, важно е флуоридът и натрият да са в колкото се може по-малко количество.
Цитирай

Mediterraneo

Девин розов етикет  Peace
Цитирай

на върха

Минерална не давам на малкото, а на голямата не много често. Ползвам изворните води и кана Брита за филтриране на чешмяна.
Цитирай

tardis

Почти от самото начало давам 'Девин' с розов етикет, след консултация с педиатърката по този въпрос.

Иначе мисля, че зависи и в кой град сте. Във Варна, например, чешмяната вода е доста варовита и не е хубава и за възрастните.
Цитирай

София

Моята пие изворна и трапезна. Peace
Цитирай

BG

Давам трапезна или изворна, не съм давала чешмяна досега, а минерална - от време на време.
Цитирай

Sofia - Младост

От как се е родил - чешмяна пречистена през кана "Брита". Преди година я строших и минахме на трапезна вода, а понякога и минерална! Сега пак си взехме " Брита"  и честно казано тази вода я предпочитам пред другата!
Цитирай

София

Като казваш "минерална" възможно ли е да имаш предвид "бутилирана" вода? Или точно за "минерална" питаш?
Защото бутилираните води са минерални, трапезни и изворни. Ето малко по въпроса: http://bnap.org/?p=87

Та-в този ред на мисли-минерална вода не давам. Купувам изворна или трапезна вода. Ако се наложи по някаква причина да дам вода от чешмата-все още я преварявам. Което си е форма на тиха лудост, вероятно, но още не мога да забравя времето от водната криза в София, когато от чешмата течеше нещо червено-кафяво на цвят. Crazy
Цитирай

На едно ветровито място...

давам му и трапезна и минерална,за чешмяна не мога да си помисля-тя си е откровено жълта и ме е гнус.. Sick
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора