Имате ли целулит?

  • 10 038
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 154
Миии за сега нямам. След време ще видим Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 2 000
Имам и то доста. Ама така става като качих 27 кг. и още не мога да ги сваля всичките  Cry

# 47
  • Мнения: 588
Аз за сега нямам целулит обаче не съм вярвала, че и на мъжете може да се получи.Мъжо откакто спря цигарите качи много бързо 10 килограма и му се появи целулит на корема.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: viki127
Аз за сега нямам целулит обаче не съм вярвала, че и на мъжете може да се получи.Мъжо откакто спря цигарите качи много бързо 10 килограма и му се появи целулит на корема.

от спиране на цигари се качват мах. 5кг

# 49
  • Мнения: 3 634
А моя си пуши и дебелее...

# 50
  • Мнения: 3 611
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: viki127
Аз за сега нямам целулит обаче не съм вярвала, че и на мъжете може да се получи.Мъжо откакто спря цигарите качи много бързо 10 килограма и му се появи целулит на корема.

от спиране на цигари се качват мах. 5кг

От спиране на цигари качих 10 кг. zа малко повече от месец...а след това zабременях....и се отече... ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 3 679
Вече нямам. Беше се появил малко докато бях бременно слонче, но изчезна  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 1 038
Засега нямам,дано никога не ми се появи #Milti  #Onfire  #Milti

# 53
  • Мнения: 1 800
Е че имам си, къде да идат качените килограми през бременноста?

# 54
  • Мнения: 7 106
Намира ми се тук-там...

# 55
  • Мнения: 3 569
Няма кво да отговарям. Мъжете по рождение си нямаме Simple Smile Представи си мъж с целулитени бричове ... #Silly

# 56
  • Мнения: 5 539
Не знам. Може би имам малко

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Имам на крака и дупето ...........м****** му Imp

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Future pere
Няма кво да отговарям. Мъжете по рождение си нямаме Simple Smile Представи си мъж с целулитени бричове ... #Silly

Не е вярно,че мъжете нямат целулит! Laughing
Има, има.......... Laughing

# 59
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Future pere
Мъжете по рождение си нямаме Simple Smile  


И жените нямат по рождение, ако не си забелязал.#Silly Появява се по късно, някъде към пубертета

Общи условия

Активация на акаунт