vigantol-по колко?

  • 823
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
бебето ми е на почти месец и джи пито по телефона казала на мъжа ми да почваме да даваме по 2капки,само че аз си спомням че на сина ми давах по 1 капка като направи два месеца почнах по 2 капки.Вашето мнение какво е?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 899
Това зависи от фонтанелата на детето.Много интересно как по телефона се определя това Thinking
Аз в началото давах по 2 ,после минахме на по 1 ,но има деца,на които им дават по 4 капки

# 2
  • Мнения: 8 505
Това зависи от фонтанелата на детето.Много интересно как по телефона се определя това Thinking

И аз това се чудя-та нали трябва първо да види в какво състояние е фонтанелата и едва след това да назначава дозировка.

# 3
  • Мнения: 390
Още от началото давам по 2 капки.
Мисля, че това е профилактичната доза, ако има съмнения за рахит, тогава се увеличават.

# 4
  • Мнения: 549
незная как така е решила че това е дозата.Ще я попитам лично другия четвъртък сме за първи път на консултация.

# 5
  • Мнения: 220
Дозата зависи от състоянието на фонтанелата. Досега бяхме на 2капки, а от тук нататък ще ги редуваме- 1капка-единия ден, следващия две и т.н. Редно е да се види от педиатъра ви.

# 6
  • Мнения: 194
Давах по 1 капка до 10-мес.,но синът ми имаше малка фонтанела и е лятно бебе.Зависи от детето-ако наддава по-бързо,май също се увеличава дозата.

Общи условия

Активация на акаунт