Големи са лъжци...

  • 820
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Здравейте, момичета!
В понеделник ходихме да пазаруваме в новото Пикадили парк(Варна). Не е лошо. Купихме си от новите пици на Никас -- специал, пакета 2+1 подарък за 5.55лв. Не бяха на промоция! Днес пратих мжът ми на същото място да купи още 2 пакета. И преди малко ми звънна, че вече са с нова цена 9.99! #Crazy За 3 пици (които аз допълнително гарнирам с още кашкавал и домати) ми се струва множко. Още повече това е българска фирма!
За сравнение - вие за колко ги купувате(ако изобщо купувате) и от къде?

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 16:39 от jillyL

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Нещо не разбирам кой кого е излъгал.
Всеки производител може да си слага каквато си иска цена на стоката, продавачите също.

# 2
  • Мнения: 5 577
И аз не разбрах - уж промоция ли?

Едва ли са двигнали толкова цените за два дни, по-скоро мъжо ти не трябва да пазарува.  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 492
Да,мен ме почерпиха с такава пица във Фантастико -София.  3 пици за 5.55лв.Беше промоция. Обаче, не мога да ти кажа колко са в момента.

# 4
  • Мнения: 46 434
Аз си мисля, че цените се договарят с производителя  newsm78

# 5
  • Мнения: 282
Аз помислих, че в Пикадили лъжат, защото в този им магазин цените по начало са по-високи заради чужденците. А иначе мъжът ми пазарува под мой строг телефонен контрол - говорим безплатно и през цялото време съм на линия.
Цените се договарят с производителя(поне в големите магазини), защото ,ако е много висока надценката, няма да се продава продукта и производителите губят!

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пазарната икономика живее върху равновесието между търсенето и предлагането.
Ако са много скъпи тези пици, ще залежат, ще ги пуснат на промоция и няма да зареждат повече от производителя, ако не намали цените, това е.
Все пак е промоция, а не до живот, пък и не са написали една цена, а на касата да искат друга

# 7
  • Мнения: 5 622

 И на мен 10 лева за полуфабрикантни пици ми се струва много. ЗА тези пари ще си поръчам някоя  ОГРОМНА семейна пица и ще я ядем 2 дена в къщи  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 6 521
Същото забелязах и в Европа София - на пакета пише 2 +1 безплатно, а цената , написана на рафта е 9.99 лв. За 3 пици в 1 опаковка ми се струва множко, те поединично на други фирми са по 1 в картонена опаковка от 3.20 до 4 лв. Според мен е имало промоция да речем до края на юни и това са им останали, количества, които са решили да пуснат на нормална цена като за 3 броя пици, което не ги прави по-малки лъжци де, дето има 1 лаф кьорав карти не играе, който се мине -  мине. Абе всички магазини са хипер изобретателни в цакането на клиента.

# 9
  • Мнения: 46 434

... ЗА тези пари ще си поръчам някоя  ОГРОМНА семейна пица и ще я ядем 2 дена в къщи  Crazy

За тези пари мъжът ми такава пица ще направи, че ще нахрани целия вход  Joy веднъж сме поръчвали готова и хич не ми хареса  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт