Подписка срещу войната в Ливан: Нека бъдем съпричастни...

  • 1 323
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 489
Нека  подкрепим правото на всеки човек да живее в мир, това е сайта където можете да се включите ако желаете: 
http://epetition.net/julywar/index.php

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 14:18 от Desirela

# 1
  • Мнения: 1 492
Подписах се,но едва ли ще обърнат внимание на това.

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Искам и аз да се подпиша, но не ми се отваря линка newsm78

# 3
  • Мнения: 116
Горките хорица ги направиха на луди, за да може някоя компания да си продаде оръжията, лекарствата и залежалите сток въобще #Cussing out

# 4
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
напълно съм съгласна с Kaliche - израелците трябва да потренират малко. Щом са отвлекли двана войника, можеха да изпратят някой друга група да ги спаси, но не - те трябва да го направят с гръм и трясък. Преди 6 години се изтеглиха от Ливан и сега отново. Това е прекалено.

# 5
  • Мнения: 927
И аз се разписах. Имам приятелки ливанки и не мога да ви опиша какъв ужас изпитват и как се притесняват за своите роднини

# 6
  • София
  • Мнения: 1 098
И аз се подписах.Април месец бяхме в Израел ,смущаващо е като видиш деца на по 18 години с заредените си автомати,ама военна служба какво можеш да кажеш.Но честно да си призная,като ги видех ми се спичаше ... и ми настръхваше косицата.Но там видях и згради които скоро бяха взривени.Не казвам кой прав ,и кой крив,но така мразя войните и насилственото вмешателството в нечия територия.Ужасно е.

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
разписах се, не ми се коментира за това, което става,просто е не4овешко за невинните!

# 8
  • Мнения: 1 416
Не успях да се подпиша - не се отваря линка.  Confused Жалко... Жалко, че и с нищо не можем да помогнем...

П.П. Тази сутрин успех да се подпиша и аз... Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 10:38 от Лора

# 9
И аз се разписах,дано все пак с нещо да помогнем.Никой не заслужава насилието и стреса който изживяват невинните жертви при всяка една война! CryМного е тъжно Close

# 10
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Подписах се. Не че ще помогне много, ама хайде. Peace Praynig


Desirela, моля те, оправи заглавието.Сигурно от бързане,...ама все пак. Изпуснала си "т"-то в "съпричастни". Wink

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз се подписах!

# 12
  • Мнения: 13 512
Desirela:  Моля те, поправи си заглавието на темата: съпричасТни

# 13
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз се подписах! Peace

# 14
  • Мнения: 489
         Благодаря за забележката по правописа, но недоумявам как то4но се е полу4ило, защото ако обърнете внимание при мен е наред, единствено редактирах "във Ливан", тъй като и това не е правилно:) Явно грешката запо4ва някъде след мен...

Общи условия

Активация на акаунт