Добър зъболекар в София

  • 588 462
  • 933
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 7 106
Мда, почистване на кариес 15 лв., но пломбата е 70 лв., ако сложат и упойка отива над 100 лв. Simple Smile

# 616
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте, имам нужда от зъболекар. Бих предпочела да е в района на метростанция Опълченска, но съм склонна да направя компромис. За предпочитане е да работят до по-късно или през почивните дни. Бях си харесала клиниките Медстом, но прочетох изключително много лоши отзиви за тях, въпреки лъскавия им външен вид. Имам една стара пломба за оправяне и нова за правене, така че не са някакви кой знае колко сериозни манипулации. Зъбите по принцип са ми много здрави и бели и ме е страх просто да отида някъде и да рискувам.

Благодаря предварително  bouquet

# 617
  • Мнения: 2
Здравейте!

Какво Ви е мнението за доктор Димитър Филчев и екипа му?

# 618
  • София
  • Мнения: 50
Препоръчайте ми добър зъболекар в София за събота и неделя.


Д-р Анни Мерджанова
http://zdravenregister.com/%D0%B4-%D1%80-%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B … 1%81%D0%BE%D1%84/

==================================

http://mladostdent.com/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B … D0%BE%D1%81%D1%82

==================================

МЕДИКО-СТОМАТОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР 2000 ЕООД

http://mdcdental.net/

Засега видях добри отзиви за тези места.

# 619
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за бързите отговори. Ще видя по адресите и разписанието кой от тях ми е най изгоден.

# 620
  • Мнения: 21
Здравейте!

Какво Ви е мнението за доктор Димитър Филчев и екипа му?


Здравейте тъкмо щях да пиша за въпросния др Филчев отделно мнение твърдо против когато попаднах на този въпрос.Записах си час за него и чаках 3 седмици защото исках да съм конкретно при него.Въпреки болките в зъба си дочаках реда вместо да отида при друг зъболекар.

Тогава в кабинета вместо др Филчев се появи някаква зъболекарка.Обясних учтиво че аз имам час при Филчев и настоявам той да ме прегледа.След малко в кабинета влезе въпросния доктор видимо раздразнен от моите претенции той да ме прегледа и ми обясни че тук били екип.
Тук всеки на мое място би си тръгнал,аз поостанах да му чуя мнението какво ме съветва да направя с моя гранулом в челюста с които бях чакала 3 седмици за тази докторвсе пак имах час за него и на излизане платих 50 лв !!! За да ми каже че те там били екип,без да ми прегледа зъбите и затова че само погледна рентгеновата ми снимка,която си бях направила предварително на друго място.Отврат.Твърдо против този зъболекар!

# 621
  • Мнения: 17
Здравейте,
 Някой избелвал ли си е зъбите в стоматологичдн кабинет  със системата pure whitaning sistem??  Ако да,доволни ли сте от резултата??

# 622
  • Мнения: 18
Здравейте Simple Smile Трябва ми зъболекар в центъра на София, досега не ми се е налагало да ползвам я града и нямам представа кой е добър. Ще се радвам, ако ми препоръчате някой.

# 623
  • Мнения: 3
Здравейте, видях доста добри отзиви за д-р Марин Димчев. Въпросът ми е взема ли скъпо за почистване на кариес, пломбиране? И много ли се чака за час при него?

# 624
  • sofia
  • Мнения: 8 936
От кога почистването на кариеса и пломбирането се таксуват отделно?
Съвсем сериозно питам. Малко като на пазара става. Ако при почистването се установи, че е по-дълбок от очакваното кариеса, да каже на момента и да се коригира цената.
Няма как да се почисти зъба и да остане непломбиран.
Иначе за цена - ми звъннете на въпросния лекар и питайте, за часовете - също.

# 625
  • София
  • Мнения: 599
Напротив-има как-ако е много дълбок и се стигне близо до нерва и се прилага така нареченото биологично лечение-тогава може да се постави материала за биологичното лечение и подложка от цимент.Цената на МТА-материала,който прави биологичното лечение е над 100 лева.Няма как цената да остане същата.Понякога плана на лечение се променя в хода на работа.
  Аз предпочитам да направя някаква схема със обработена снимка от фотоапарата-но и тя е ориентировъчна,ако някой кариес се окаже пулпит,цената се променя,това е неизбежно

# 626
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Лечението си е лечение, но не при всеки кариес има нужда от такова.
Все си мислех, че под почистване се разбира подготовката на дупката за пломбата. Лечението е друга "бира", пулпита е пулпит, не "обикновен" кариес.
Та въпросното почистване(подготовка) никога не са ми го казвали отделно като цена, затова много се учудих.

# 627
  • Мнения: 5
Здравейте. Последните няколко дни ме наболва един зъб и искам да отида възможно най-скоро, за да не стане по-лошо. Моля да ми препоръчате зъболекар в района на Гео Милев. По възможност да работи със здравна каса.
Благодаря  Hug

# 628
  • Мнения: 98
Здравейте, видях доста добри отзиви за д-р Марин Димчев. Въпросът ми е взема ли скъпо за почистване на кариес, пломбиране? И много ли се чака за час при него?
Аз също се интересувам за д-р Марин Димчев. Въпросите са ми дали работи с кофердам и какви са цените горе-долу?

# 629
  • София
  • Мнения: 110
За работа с кофердам и разположение в центъра мога да препоръчам д-р Вълев. Кабинета му е до мола на Стамболийски. Цената на пломба е 60лв, за кофердам се доплащат 20лв, при мен кариесите бяха така разположени, че сме ги правили по 2 наведнъж и съответно за заплаща само едно платно. Работи със здравна каса.
Не мисля, че цените са много високи предвид конкуренцията, но за сметка на това обслужването е на най-високо ниво.  Кабинетите им са страхотни, всеки пациент се посреща и изпраща поименно от всички работещи там и винаги с усмивка, съхраняват се досиета с преди/след снимки на зъбите за да може да се следи състоянието им, всяка манипулация се обсъжда и обяснява колкото подробно решите.
Аз отидох при д-р Вълев по препоръка на мой близък и много се радвам, че си открих зъболекаря, на който ще се доверявам и занапред.

Общи условия

Активация на акаунт