Техники за добър сутрeшен секс

  • 15 894
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
 Преди години сме правили сутрешен секс (то какъв ли не сме правили), но вече не ми е тръпка сякаш  Wink

# 16
  • Мнения: 3 334
hahaha hahaha hahaha и при нас така!

# 17
  • Мнения: 7 474
Сутрин сме трима  family

# 18
  • Мнения: 2 180
Няма нищо по-хубаво от секса за събуждане! Heart Eyes
Обожавам невинния поглед на съненото му личице и хич, ама хич не ме е жал да го събудя с ласки.

# 19
  • Мнения: 397
Ох, желание има ама нещо в 7 часа, когато става съпружеското тяло ( и детето още спи), се чувствам сто кила и не мога да мръдна от леглото.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе техники - няма техники!Или си ранобудна, или не си.Има някакъв вариант да се събудиш рано и да си във форма, но това е само ако предната вечер си легнала с кокошките и си се наспала.Аз иначе за нищо не ставам Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621

Ха-ха и при нас е така. Laughing Но пък и сутрин много трудно ще склоня за секс, адски ми се спи. Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами техники......приготви си една чаша студена вода на нощното шкафче от вечерта и сутрин мъжа ти ако реши да правите секс,преди тва да ти изсипе водата на главата,та да се разсъниш и действайте. hahaha smile3532

# 23
  • Мнения: 211
Сутрин на мен ми е гадно да правим секс,защото като се събудиш и имаш едно гадно усещане в устата,така че докато отида и си измия зъбите и се освежа ми се губи желанието....много подготовка някак си за нещо което се прави спонтанно.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз трудно се събуждам сутрин. Трябва ми малко време и за това ставам, говорим си... настройваме се и то станало време той да тръгва за работа ooooh! Правим един тек за 5-10 мин. и... тва е Tired

# 25
  • Мнения: 614
Обожавам сутришния секс, напоследък по-рядко ни се случва, но през целия ден изглеждам така  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 317
Какви техники newsm78.Или ти се иска или не.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
Моят пък въобще и не се натиска. Грам романтика не е останала в него. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 28
  • Мнения: 3 248
И аз като дива_слива обожавам сутрешния секс! Всъщност обожавам и всички "сексове" след него ... колкото повече, толкова повече! Blush Crazy

# 29
  • Мнения: 9 990
Няма нищо по-хубаво от секса за събуждане! Heart Eyes
Обожавам невинния поглед на съненото му личице и хич, ама хич не ме е жал да го събудя с ласки.

И да му лъхнеш със застоял дъх и гурели по очите.... Crazy
Като по филмите не сме-със сочни устни и лек грим, свежи,сякаш не сме спали до сега Crazy
Иначе-няма значение по кое време е, важното е да има Party

Общи условия

Активация на акаунт