Кажете,моля какви лекарства е хубаво да ми донесат от България?

  • 1 758
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 098
Много скоро наши роднини Ще пътуват към България и ми обеЩаха,4е Ще ми донесат вси4ко,което ми е нужно за детето.
Аз си бях там два месеца и си донесох медикаменти за спешни слу4аи и тези,без които никоя къЩа не може.
Работата е там,4е откакто тръгна на градина,запо4на да боледува.Преди това беше с много силен организъм,не съм давала никакви имуностимулатори и т.н.,затова не ги познавам.
Тук такова неЩо като профилактика няма и не мога да полу4а никаква информация.
Ще съм ви много благодарна,ако ми препоръ4ате такива препарати и долу горе цените им,за да знам какви пари да праЩам.
Предварително благодаря Hug

# 1
  • Мнения: 945
Имай пред вид, че пренасянето на лекарства, освен ако не са zа лична употреба е zабранено. Не мога да ти дам съвет какво да ти купят, но исках да те предупредя да внимават с колиЧеството им да не бие на очи.

# 2
  • Мнения: 1 116
Имуностимулаторите са най-често хранителни добавки.Както и да е ,може Esberitox gtt (около 9 лв), Echinachi (7), Broncho vaxom (до 35 лв.), Respivax (6).в малки кутийки са ,нямя да заемат място.   Hug

# 3
  • Мнения: 3 098
Благодря за съвета Geri,Хитко може ли малко пове4е инфо за тези добавки,моля те?

# 4
  • Мнения: 1 116
Esberitox kanku u Ehinachi - ExuHaцея повишава имунната с_ма, Broncho vaxom - бактериален лизат от доста бактерии,добро е за дих с-ма.Respivax - убити бактерии , nak за изграждане на имунитет.

# 5
  • Мнения: 2 732
Esberitox kanku u Ehinachi - ExuHaцея повишава имунната с_ма, Broncho vaxom - бактериален лизат от доста бактерии,добро е за дих с-ма.Respivax - убити бактерии , nak за изграждане на имунитет.
Бронховаксома и Респивакса са едно и също - само производителите са други -избираш си само едното

# 6
  • Мнения: 1 116
Broncho vaxom включва доста повече бактерии. Затова и тази разлика в цената.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имай пред вид, че пренасянето на лекарства, освен ако не са zа лична употреба е zабранено.
Хайде де! На два пъти пренасям по един сак лекарства, а никой нищо не ми каза!Нито на английската граница ми направиха проблем, нито на нашата!
  Марица , не знам какво има в Испания, но ще ти кажа по съвет на педиатърката му в БГ какво взимам:Ентерол(за запек, действа много бързо и не мирише за разлика от тукашните прахчета), капки за уши-Отипакс, Аугументин(за всеки случай, това е антибиотик), витамин Ц на ампули и Осциоскокциум(май не го написах правилно, но някой ще ме поправи.Взех и имуностимулатор, но те са много и не мога да те посъветвам кой е най-добър.Забравих и капки за нос-Виброцил, също са много добри.

# 8
  • Мнения: 3 098
Имуностимулаторите 100% Ще ги поръ4ам.
Биляна,имам Виброцила и наистина е добър.
А Осцилококциума за какво е?

# 9
  • Мнения: 1 116
Мани го това.Хомеопатична захар.В Испания има някакви букви след името на лекарствата. Какво означават ?! Ентерол-а е против разтройство , наистина е хубаво.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Мани го това.Хомеопатична захар.
LaughingЕй, ама много учени се събраха тук Simple Smile
 Та "хомеопатичната захар" е за настинки и грипни състояния.Пресича в начална фаза и наистина е така, убедих се няколко пъти.Става за бременни, новородени и възръстни.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 326
Мани го това.Хомеопатична захар.
Несериозно изказване!!!  smile3527

# 12
  • Мнения: 1 116
Въпросът е: "Кажете,моля какви лекарства е хубаво да ми донесат от България?"
Oscilococcinum не е регистрирано като лекарство ,както и другите захарни гранулки на Boiron. Не е и хранителна добавка. Какво е ?!

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Освен това - за разстройство прахчета Хидрасек , нови са, има ги за бебета и деца, страхотни са, много помагат!

# 14
  • Мнения: 291
Приветствам предложения Хидрасек. За остра диария е незаменим. Вече доста деца оттърваха болницата благодарение на него. В темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114316.0 съм дал подробно обяснение на неговото действие и дозировка.

Общи условия

Активация на акаунт