За интимните части

  • 18 441
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Когато бръснете интимните части какво използвате- сапун,гел или пяна?След това  с какво дезинфекцирате?

Що за тема е това!?!?!За това ако ти трябва съвет,как се оправяш с останалите неща в живота?!
Е, я по-спокойно  Naughty За това е тоя форум да се питаме. На който му е всичко ясно да не чете!

# 16
Когато бръснете интимните части какво използвате- сапун,гел или пяна?След това  с какво дезинфекцирате?

Що за тема е това!?!?!За това ако ти трябва съвет,как се оправяш с останалите неща в живота?!
Е, я по-спокойно  Naughty За това е тоя форум да се питаме. На който му е всичко ясно да не чете!
да,за това са форумите и е хубаво,че ги има,за да се ориентираш за това,което те интересува,ама това за което ти трябва мнение Thinking.....просто...не знам какво да ти кажа.Всяка жена,която държи на себе си е наясно по тези въпроси още преди да започне да излиза на срещи.
Хайде успех по темата Hug

# 17
  • Мнения: 120
Използвам интимен гел!

# 18
  • Мнения: 827
Интимен гел, после не се мажа с нищо специално... преди ползвах сапун, но кожата ми се изриваше после и спрях; минах на вариант с кола и в много критични случаи - бръснач, не че пак нямам разни пъпчици, но това е от растежа на космите, пък и до кожа

# 19
  • Мнения: 164
Аз ползвам гела на мъжо(е,да ми е жив и здрав Joy),като цяло ползвам неговите-гел и пяна,зависи с какво е той.

# 20
  • Мнения: 5 577
Веднага след обезкосмяване слагам бебешка пудра.

Иначе мия с гел.

# 21
  • Мнения: 6 901
Гел слагам, а след това нищо.

# 22
  • Мнения: 7 914
афтър шейв..какъвто имам под ръка Peace

# 23
  • Мнения: 216
честно казано аз съм фен на колата, но щом говорим за бръснене: има пяна за интимна хигиена с алое(Bioclin FEMIWASH). ...но е медицински продукт и засега го има само в аптеките.мисля, 4е 6те ви хареса           http://www.bio-active.com/

# 24
  • Мнения: 739
пяна Жилет, после - автършейв крем /не знам какво е точно/ на Ейвън, не щипе и не дразни кожата.

# 25
  • Мнения: 1 616
Аз използвам пяната за бръснене на мъжа ми (нивеа или жилет), след което задължително слагам балсам афтършейв (пак на мъжа ми, нивеа), защото иначе се покривам със ситни пъпчици.

# 26
  • Мнения: 6 472
Не се бръсна там, но след епилация се мия с интимен гел и се мажа с лосион после с дезинфекцираща пудра.

# 27
  • Мнения: 3 457
Гел слагам, а след това нищо.
и аз така

# 28
  • Мнения: 5 713
С интимен гел, след това- нищо.

# 29
  • Мнения: 169
С гел.Понякога се мажа с крем Бочко.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт