На дълъг път с висок ток...

  • 2 482
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
мога да ходя с всякакви обувки.
Ако питате баба ми, дори и при земетресение няма да си подаде носа навън без обувки с висок ток, червило и шапка, ако е надвечер. В този ред на мисли не се впечатлявам.
Покрай бременността и количката, позабравих високия ток и жаля силно

# 31
  • Мнения: 46 403
Всеки да си пътува, с каквото иска  Grinning
Мразя високи токове, не знам дали са удобни, но са ми ужасно грозни, предпочитам спортни обувки, сигурно и затова не харесвам другите  Laughing имам 2 чифта за зор заман, но никога не бих ги обула за пътуване  Crazy

# 32
  • Мнения: 3 575
И на мен не ми пречат високите токове, цял живот ходя с такива и съм толкова свикнала с тях, че се чуствам ужасно некомфортно с ниски обувки.
Маратонки слагам само за фитнес.
Карам без никакъв проблем, тичам след детето на токчета....зимата в снега ходя с особено остри и тънки - изграят ролята на "котки" и не се хлъзгам по леда Wink

Само последните няколко седмици нещо съм се повредила и ходя супер спортно облечена и по джапанки ......

# 33
  • София
  • Мнения: 337
Аз съм 1,50см. От както се помня съм все на висок ток.
Дори чехлите ми са високи, че иначе не мога да стигна дори до кухненските шкафове. Sick
Защо се учудваш. Въпрос на навик е.
Ходя на токчета, карам само така, по цял ден съм с костюм и на токчета, спортните ми обувки също са високи. Честно казано мисля, че ми отиват и се харесвм повече.

а и за гримирането - ми, няма да плаша хората, та да излизам без грим Mr. Green

Истината е, че го правя заради себе си. Така се харесвам, така съм свикнала. Peace

# 34
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На такова мъчение не бих се навила!

# 35
  • Мнения: 1 492
Аз нямам обувки с равна подметка.Само едни джапанки, дето нося от време на време.

# 36
  • Мнения: 534
По принцип предпочитам високи токчета,защото съм 1.60см и се чувствам като джудже,но за път гледам да съм с ниски обувки.Един път обаче ходих на Рилския манастир и се завирах в дупката с 6см. ток и направо си съсипах краката  newsm68

# 37
  • Мнения: 293
обичам да съм на високо  Grinning (май всички "тапички" сме така, а Wink ) "натокана", едни бедра да кърша  hahaha

И се радвам, че пак излязоха платформите (с които карам колело  Embarassed, за колата - ще се пробвам другата седмица, като я взема, стискайте ми палци за покупката  Praynig )

Но на път - винаги обмислям как да съм обута, облечена, възможно най-подходящо (което означава поне 2 чифта "мадамски" патъци в багажа, не че ги обувам в крайна сметка.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт