Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Здравейте!
Предстои ни ремонт на апартамента и се нуждая от координати на свестни майстори. Трябват ни Зидаромазач, Водопроводчик, Фаянсаджия, човек, който да смени ел. инсталацията и човек, който се занимава с парно (смяна на радиатори).
Предварително благодаря за помощта   bouquet
Цитирай

Fight club

Побут...  Rolling Eyes
Само с това мога да ти помогна...  Smile
Цитирай

София, кв. Редута

Rolling Eyes  единствения човек, който ще ми прави и ми е правил някога фаянса - на него мога да ти дам координати

току що ми завърши банята...
Цитирай

Света Троица

И на мен ми трябват водопроводчик и фаянсаджия така, че информацията ще бъде много полезна и на мен.
Ужасно е да правиш ремонт на мястото, където живееш. В момента го изпитвам на гърба си.  Tired
Цитирай

София

Мога да ти препоръчам добър ВиК майстор, ама
1. взима скъпо
2. напоследък се занимавал с подмяна на тръбите на цели входове, та не знам дали ще иска.
Цитирай

Дани ,щом ще правите толкова неща обърни се към фирма която предлага комплексни услуги ,сключете договор за срокове и качество на труда..................
Утре ще потърся да ти дам някякви кординати!
Цитирай

София

За майстор гипс-картон веднага Ви давам кординати, както и за паркетчия.
Цитирай

София

Дани ,щом ще правите толкова неща обърни се към фирма която предлага комплексни услуги ,сключете договор за срокове и качество на труда..................
Утре ще потърся да ти дам някякви кординати!

Моето мнение е, че уговорката с добър професионалист е по-добрия вариант, ако не ще Ви дам координатите на майка ми, за да Ви се оплаче от подобни комплексни услуги. Сега ги оправя мъжа ми на "майсторите" майсториите!!!
Цитирай

Sofia

Благодаря на всички, които се включиха в темата и на всички, които ми писаха на лични   bouquet  Hug
Цитирай

София

0889 340 835 - Стефан
Занимава се с ВиК, Парни инсталации и фаянс, много добре работи.
Във Вкищи всичко той ми е правил - и теракота, и радиаторите ми ги смени от чугунени с алуминиева...
много съм доволна  Love
Цитирай

София

И ние имаме нужда от координати на майстори, затворихме тераса и остана да се сложи по стените гипсокартон и гранитогрес на пода, помагайте Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.