въпрос за кошницата на Чиполино

  • 1 276
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 970
Мерси за ценното инфо относно други приложения на този уред.Виж,за финкцията шезлонг се бях сетила,но за стол4е за хранене....не! А и не знаех 4е може да се сваля тапицерията и да се пере.Всъщност- изглежда ми малко....абе- спарваща и разтеглива- не като на другите ,но....това да й е косура.Този уикенд мисля да ида и да купя.( м/у другото някакви идеи къде ги има в нали4ност и какви цветове се предлагат? Rolling Eyes).КОли4ка не сме купили( ще оставим за след разждането),но- кошница държа да взема от сега,тъй като още на изписването ще ми трябва.Нали ще се вози ве4е самостоятелно  в кола Laughing

# 16
  • Мнения: 4 970
МОмичета,помагайте! Преди малко се връщам от маг.Пакостник в Овча купел.Отидох с твърдото намерение да купя въпросната кошница.Да- но  тя изглеждаше така,сякаш беше 2-ра употреба ShockedБеше единствена бройка и цялата надрана и ожулена.Отказах се от покупката,но- поне я разгледах.Утре оба4е съм твърдо решена да не се прибирам без нея.Кажете ми къде ги има в нали4ност PraynigЗная 4е ще ми помогнете!ПРедварително благодаря!  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 428
Може да провериш в Щъркел и в Пинокио /макар, че там е малко по-скъпо/. Аз съмо го вижадала и в един от по-голямите ни квартални магазини - Дани. Но освен в Мл1 не знам къде имаше други от тяхните магазини Grinning

# 18
  • Мнения: 653
момичета, успях!!!
най-накрая закрепих кошницата и пътувахме спокойно.
За пореден път се убеждавам, че в тоя форум може да се научат много неща.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт