Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Сватба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Света Троица

Сетих се да попитам четейки темата за фамилните имена, че току виж ми треснали няква глоба.   newsm78
Цитирай

Русе

До месец личната карта.
Цитирай

Пловдив

В едномесечен срок паспорт и лична карта. Книжката я смених малко по късно и нямах глоба.
Цитирай

София

30 дневен срок! Peace
Цитирай

Sofia/ Silistra

Аз се омъжих на 29.04.06г. а документи за лична карта си поснах края на миналия месец (вече ми е готова), но нямах никаква глоба. Платих си само за услугата.
Цитирай

до 1 месец трябва да се смени .
Цитирай

София

Аз си ги смених две години след сключването на брака и нямах никаква глоба. При това не само фамилията, а и адресната регистрация.
Цитирай

София

Успях да ги сменя на третия месец, без глоби  Whistling
Цитирай

Пловдив

Аз си ги смених две години след сключването на брака и нямах никаква глоба. При това не само фамилията, а и адресната регистрация.

и аз, ама май вече имало глоби
Цитирай

Ами аз като не съм си сменяла фамилията, трябва ли пак да си сменям личната карта? Щото аз си живея спокойно вече две години със старата, мислех, че щом няма смяна в името, не трябва да сменям и документите. Даже и местожителството си не съм сменяла, само настоящия адрес. Сега с мъжа ми не само сме с различни фамилии, но и постоянното ни местожителство е в различни градове.
Цитирай

София

Аз я смених след 4м.Нямаше глоба.
Цитирай

Още не съм я сменила.Мина година и 2-3 месеца.Значи да очаквам да ме насолят здраво...
Цитирай

Русе

В 30 дневен срок , но не съм чула досега от закъснели да са имали глоби
Цитирай

Стара Загора

Незнам сега как е но когато аз си смених името бяхме с паспорти и ми чатнаха на паспорта едно "Невалиден". Бях бременна и веднага си извадих нов като се притеснявах - да не ми направят проблем като родя как ще ми запишат детето с този невалиден паспорт. Е нямах проблеми, но месец след като родих трябваше пак да си сменям паспорта с лична карта ...  Laughing
Цитирай

Пловдив

Ох, успокоих се, че не съм единствената, мислех, че съм най-несериозна в това отношение. От преди година трябваше да си сменя личната карта и още не съм  Embarassed  и аз чух, че вече имало глоби....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора