Отново за кучкарите /не всички, но голямата част/ !

  • 4 814
  • 108
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Толкова съм бясна, че започват из главата да ми се въртят някакви картини от рода на " Публично наказание за всички прости, селяндурски кучкари, които имат наглостта да си изхождат кучетата по детските площадки и по тротоарите, а именно всеки от тях да изяде по една кофа кучешки изпражнения та барем им дойде някакъв акъл и ги хване срам от простотията им ".

Днес детето ми стоя вързано и босо в количката 2 часа докато си вземем кухнята, защото стъпи с двата крака в кучешко ако в пясъчника. Целите му крака бяха в лайна и се принудих да го събуя бос и да си седи в количката Sad
Вчера една 40 годишна кокона, нагласена и напудрена най-невъзмутимо гледаше как кокера й се изхожда на входа на Аптека забележете и като свърши работата го дръпна и си тръгна. С моята приятелка й викнахме " Браво госпожо ! Похвално !" Тя се обърна, усмихна се и си замина  #Cussing out #2gunfire Извинявам се, но поне от кумова срама трябваше да се върне да си събере шедьоврите на питомеца си  #2gunfire

Вече не знам какво трябва да се предприеме, моля ви кажете, защото в скоро време ще ме приберат сигурно за побой над някоя такава проста и селяндурска особа  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 629
Петиция плюс подписка до Общината, Кметът, Общинския съвет, МВР, за налагане на съществуващите глоби. Ще се подпиша с удоволствие.

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Олеле, то и аз съм серт, ама ти биеш всички рекорди. незнам дали разбираш, че основната част от този яд остава в теб и руши.  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Олеле, то и аз съм серт, ама ти биеш всички рекорди. незнам дали разбираш, че основната част от този яд остава в теб и руши.  Rolling Eyes

Франзела ти понеже винаги си ми контра би ли ми обяснила как би реагирала когато всекидневно переш обувки с лайна по тях /а аз изпитвам невероятен гнус от тези неща/, притесняваш се дали детето ти няма да лепне някоя болест, а недай си боже кучешка тения, принудена си да не го пускаш да играе заради някакви идиоти и т.н.
Според теб можеби с усмивка трябва да подмина тези неща и да позволя на детето си да играе без да обръщам внимание на всичко гореописано или ?

И забравих най-важното - няма измирисване на обувките след обстойно миене и пускане в пералнята. Аз длъжна ли съм да се примирявам с тази меко казано гнусотия ? В момента съм потопила подметките на маратонките в белина като крайна мярка.

# 4
  • Мнения: 211
То май само с яда си ще си останем-ние живеем до парка,който го наричат Кучешкия.Сутрин гледам как стопаните си разхождат милите любимци и им се радват,че се изхождат по тревичката,а после майките в това число и аз разхождаме децата.....ужас!Кога ще стигнем западняците?!А най ме е яд на една много хубава и млада кучкарка,която всяка сутрин и вечер храни три кучета,че козината с мокри кърпички ли не им чисти,че от ръката си им дава храна....изобщо много специални любимци,а защо се питам аз един път не им е вървяла подир кучешкия задник и не им почисти.Същото се отнася и за останалите кучкари!
Сутрин ходим с една комшийка да бягаме-е, то погледът ни все трябва да е забит в земята,защото и на самата алея и там трудно се стъпва от "произведенията" на любимците!

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
За пореден път се убеждавам, че си мил и лъчезарен човек, jullianna!

Аз също не одобрявам кучетата да дрискат навсякъде и стопаните да не им дреме, но ако моето дете нагази в лайно, няма да го държа 2 часа в количката. Просто ще си дигна задника и ще отида А) до вкъщи и ще го измия, Б) до някоя друга мама, живееща по-близо и пак ще го измия, В) до някое заведение и..... изненада .... ще го измия.
И дори и да се наложи по този повод да си изпусна Кухнята (умишлено е с главно К) не бих правила чак такава драма от това, все ще намеря с какво друго да си нахраня детето за един обяд.

А цялата тази злоба, която винаги лъха от постингите ти направо му потриса. Искрено се надявам просто така до се изразяваш, защото ако това е реалното ти душевно състояние....  Shocked

# 6
  • Мнения: 1 629
То май само с яда си ще си останем

А защо да е така? Виж, чрез форума колко неща са били изнесени пред медии и политици, визирам протестите за майчинските. Значи може.

# 7
  • Мнения: 1 533
И да не бях видяла кой е пуснал темата, само от заглавието и особено от емотиконата отпред щях да се сетя на кого е темата. От първия път!

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Може да не разбирам начина на реакция, който имаш. Тази тема е болезнена и за мен, но гледам да не се ядосвам чак дотам, ако няма законов начин, по който да си излея яда след това. Както и да е, афектирана си, което е разбираемо.

# 9
  • Мнения: 1 427
Защо поне веднъж не пуснеш позитивна тема?Всичко, което пишеш е продиктувано от омраза и яд!Какъв човек си,не мога да разбера!Нищо ли не те радва на този свят?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
За пореден път се убеждавам, че си мил и лъчезарен човек, jullianna!

Аз също не одобрявам кучетата да дрискат навсякъде и стопаните да не им дреме, но ако моето дете нагази в лайно, няма да го държа 2 часа в количката. Просто ще си дигна задника и ще отида А) до вкъщи и ще го измия, Б) до някоя друга мама, живееща по-близо и пак ще го измия, В) до някое заведение и..... изненада .... ще го измия.
И дори и да се наложи по този повод да си изпусна Кухнята (умишлено е с главно К) не бих правила чак такава драма от това, все ще намеря с какво друго да си нахраня детето за един обяд.

А цялата тази злоба, която винаги лъха от постингите ти направо му потриса. Искрено се надявам просто така до се изразяваш, защото ако това е реалното ти душевно състояние....  Shocked

Много благодаря за съветите ти, но ми беше невъзможно да се върнем А) до в къщи Б) да отидем до някоя майка и С) как си предтсвяш да отида в заведение и да кажа " Може ли да измия лайняните обувки на сина ми ? "
И друго - по принцип не влизам във форума да разтягам локуми и да се лигавя. Пиша по теми, които ме интересуват и споделям когато имам проблем. Би ли ми посочила как човек когато е ядосан би се изказал мило и лъчезарно ? Съжалявам, но не съм някоя лигла или човек който си затваря очите по наболели проблеми. Бъди сигурна, че хора с които се познаваме лично и приятелите ми ме познават в съвсем друга светлина, но когато е нужно съм сериозна, безкомпромисна и зла !

# 11
  • Мнения: 648
   Имам страх от кучета, почти преодолян Crazy, за моя радост в кучешки фекалии не съм се "препъвала", но jullianna , ако увеличиш положителните емоции, около себе си, ако щеш и темите, които пускаш бъдат с друга емотиконка, "вервай" по- малко подобни случки ще имаш Peace
Така, както преживяваш нещата се превръщаш в "лепило" за подобни Имоции Rolling Eyes

Кажи на Вселената, че си щастлива и виж как ще се почустваш................сега обаче май Вселената има друго ехо newsm78, всичко е в ума и сърцето Flutter

# 12
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Неприятна случка е. Аз няма да ти казвам дежурните: успокой се, бъди позитивна, не се нервирай, гледай по-лека и пр. и пр. Човек има парво да се ядосва!

# 13
  • София
  • Мнения: 10 825

Много благодаря за съветите ти, но ми беше невъзможно да се върнем А) до в къщи Б) да отидем до някоя майка и С) как си предтсвяш да отида в заведение и да кажа " Може ли да измия лайняните обувки на сина ми ? "
И друго - по принцип не влизам във форума да разтягам локуми и да се лигавя. Пиша по теми, които ме интересуват и споделям когато имам проблем. Би ли ми посочила как човек когато е ядосан би се изказал мило и лъчезарно ? Съжалявам, но не съм някоя лигла или човек който си затваря очите по наболели проблеми. Бъди сигурна, че хора с които се познаваме лично и приятелите ми ме познават в съвсем друга светлина, но когато е нужно съм сериозна, безкомпромисна и зла !

Щом трябва да те заведа за ръчичка до някъде веднага ще ти кажа, че болшинството заведения имат тоалетна и не е нужно да даваш обяснения какво ще правиш вътре или винаги минаваш през бара да обясниш подробно дали ще пишкаш, неразположена ли си и т.н.?
Относно разтягането на локуми и лигавенето - голяма част от потребителите тук не го правят, но и не пускат през ден теми пълни с този емотикон #Cussing out

# 14
  • София
  • Мнения: 2 623
Моля модераторите да изтрият темата !!!

Писна ми всички да ми държат сметка за душевното ми състояние !

Останете си със здраве и се радвайте на позитивните неща пък за другите има кой да се погрижи вас какво ви засяга !

Може би ще стана поредния читател тук.

За сведение на Лейди Чарм пускам тема веднъж на два месеца, а може и по-рядко !

Общи условия

Активация на акаунт