да поговорим за фитнеса - фитнеслюбители на помощ

  • 806
  • 8
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
значи аз не съм любител на фитнеса
но мъжа ми е.
бих искала да обсъдим добавките към храната, които ползвате - какви и доволни ли сте;
евентуално ако има фитнес-любители от Младост - къде ходите /особено от Младост 3/ - къде  евтино, къде е качествено и т.н.
И имам такъв въпрос - къде могат да се купят гири /сглобяеми/разглобяеми/ в Сф - къде е най-изгодно и има ли базар втора употреба. Искам да купя на мъжа.

Мерси  и сори ако употребените от мен термини са не на място и смешни, но тази област от спорта ми е нещо като тъмна Индия.

# 1
  • Мнения: 6 155
За хранителните добавки и за втора употреба уреди можеш да погледнеш в този форум:
http://www.bb-team.org/forum/index.php

За магазини - на Пиротска има един /всъщност има и още/, в който продават дъмбели и гири. Намира се горе-долу срещу малкия ЦУМ. 
И още един, ако все още е там - първата пряка на Екзарх Йосиф, близо до Халите.
Как го обясних  ooooh!

# 2
  • Мнения: 217
1. За добавките - в един друг форум прочетох нещо много правилно - "Парите за храна". Качественото хранене ще ти елиминира нуждата от добавки. Освен, разбира се, ако целта не е състезателна дейност, дори и на аматьорско ниво.

2. Фитнес - аз съм фен на центъра на Гълъбин Боевски (Боевски 2000), който се намира на стадион Васил Левски

3. Гири - в Метро има, на прилични цени. И в мол - София има един голям спортен магазин, където има също прилична като цени и качество спортна екипировка от всякакъв вид.

Успешно трениране Peace

# 3
  • Мнения: 2 274
    За хранителните добавки - мъж ми ползваше на тази фирма: http://musashibg.com/home.htm
    За фитнес зала / ние сме в Младост/ - мъж ми ходеше в една доста евтина фитнес заличка в Мл. 3, която е главно за бодибилдъри. Няма ги финните фитнес уреди за жени, но има голямо изобилие от щанги, дъмбели и разни мощни уреди за мускули от типа на гладиаторите / сори, ама не ги знам как се казват всеки по отделно/. Има и сауна. Изглежда малко неугледно, но той мъж ми си пада по такива места на които им личи, че се ходи за да се "блъска", а не да се "лигавиш"  Mr. Green. Работеха вечер до 21:00. Надявам се още да я има, защото мъж ми от година не е ходил! Ако те интересуват точни координати или нещо друго - пиши едно ЛС  Peace!

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз ходя на фитнес в Младост 3. Много е изгодна картата за 30 пъти- 85 лв. Фитнеса беше малко западнал, но в момента правят ремонт, вкараха нови уреди (Техно джим- ако ти говори нещо). Но не вярвам мъжът ти да не го знае...

# 5
  • Мнения: 1 451
Като казваш добавки първо е хубаво да се уточни какви са му целите, които си е поставил с ходенето на фитнес. Какъв тип е, като структура. Какъв тип метаболизъм има и т.н.
Иначе в Младост 3 съм ходил на тренировки в едно училище, ама като не помня кое беше. Близо е да Била.

# 6
  • Мнения: 4 473
Л-карнитин Peace

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Като казваш добавки първо е хубаво да се уточни какви са му целите, които си е поставил с ходенето на фитнес. Какъв тип е, като структура. Какъв тип метаболизъм има и т.н.
Иначе в Младост 3 съм ходил на тренировки в едно училище, ама като не помня кое беше. Близо е да Била.
прав си. ще уточня и пак ще питам - искам да направя малко изненада и затова ще видя как да поизмъкна инфо Wink
хм а ти знаеш ли къде през нета мога да определя сама себе си - и още по-добре има ли някъде "консултант" - ама нещо наистина добро, а не някой самоук мускулар с високо самомнение за своите знания... щото май ще ми е удобно и на мен на де насоча след раждането към фитнес + плуване... но тъй като съм невежа, а нямам време да чета по въпроса ,а  и искам наистина професионална консултация - така, че да мога да отслабна с фитнеса и да се стегна, без да получа много добри резултати /принципно съм с фигура набита и склонна към "фитнес" постижения - лесно правя мускули, ама на най-неподходящите места/, щото искам женствена фигура, а не на спортистка...

# 8
  • Мнения: 1 451
За съжаление не знам такова място. Но предполагам някой професионален инструктор или лекар-диетолог би могъл да определи типът ти. Simple Smile
Иначе в другия форум където пиша, олл.бг има и форум за бодибилдинг, ако там си постнеш въпросчето, може би ще събереш повече мнения Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт