Супер лесен малинов чийз кейк

  • 12 985
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 044
Прави се супер бързо,лесно и става много готин CrazyЗа блата- един пакет чаени бисквити,смлени в блендера на трохи,прибавя се разстопено масло и няколко лъжички коняк.Всичко това се рабърква добре и се натъпква във формата в която ще правите кейка.За крема-една Филаделфия-натурална,правила съм и с Маскарпоне,но не ми харесва толкова,една малка заквасена сметана Данон,половин кофичка кафяво кисело мляко На баба,изцедено за 10 мин.захар на вкус.Всичко това разбивам с миксера за 2 мин..Крема се слага върху блата,и отгоре се залива с малините.Малините-пресни се разбъркват с малко конфитюр от малини,става жестоко.Слага се в хладилник за няколко часа.Става много бързо и леко десертче Crazy

# 1
  • Мнения: 1 182
Обожаваме чийз кейк.Мерси за рецептата.  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 475
Звучи интересно..ще го спретна в скоро време!  Hug
 Благодаря!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
забравих да кажа ,че дозата е за 4 купички или една  торта 24см Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Ще си я препиша - харесва ми, че е лесна Mr. Green

# 5
  • In transit
  • Мнения: 11 777
Страхотно! Мерси за идеята!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 825
Наистина звучи супер лесен  Peace
Ако го направя с Маскарпоне (имам в хладилника), какво количество да сложа - 1 кутийка (200 гр.) ?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
Наистина звучи супер лесен  Peace
Ако го направя с Маскарпоне (имам в хладилника), какво количество да сложа - 1 кутийка (200 гр.) ?
:peace:200гр. е перфектно за една доза Laughingако не си го направила вече,де Laughing

# 8
  • Мнения: 2 825
Наистина звучи супер лесен  Peace
Ако го направя с Маскарпоне (имам в хладилника), какво количество да сложа - 1 кутийка (200 гр.) ?
:peace:200гр. е перфектно за една доза Laughingако не си го направила вече,де Laughing
Мерси  Hug
Не съм, май ще остане за през седмицата. Мъжо каза - Банана сплит за  weekend-а  Laughing

# 9
  • Мнения: 1 756
Ох лигите ми изти4ат по тая тема, ама моля ви споделете вкуса като на този в кутийките по суперите ли е newsm78

# 10
  • Мнения: 4 300
Аз правих снощи нещо подобно, амо че с ананас. Получи се горе долу добре, но незнайно защо бисквитите отдолу останаха сухички и като вадиш парчето от тавичката се ръсят бисквитени трохи като за световно. Някаква идея с какво да ги напоя? ?И изобщо вие напоявате ли ги с нещо или колко е течна горната смес?

# 11
  • Мнения: 1 756
направих го пустия ми 4ийзкейк и после ща дам отзиви Peace

# 12
  • Мнения: 3 478
Аз правих снощи нещо подобно, амо че с ананас. Получи се горе долу добре, но незнайно защо бисквитите отдолу останаха сухички и като вадиш парчето от тавичката се ръсят бисквитени трохи като за световно. Някаква идея с какво да ги напоя? ?И изобщо вие напоявате ли ги с нещо или колко е течна горната смес?

Ами при нас блата от бисквитите го печем и не се рони после, но пък и не се напоява.

# 13
  • Мнения: 1 756
бисквитите ги натроших ,после залях с разтопено насло и разма4ках с вилица и псое. добавих прясно мляко докъто се напоиха стана като оригиналния Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз правих снощи нещо подобно, амо че с ананас. Получи се горе долу добре, но незнайно защо бисквитите отдолу останаха сухички и като вадиш парчето от тавичката се ръсят бисквитени трохи като за световно. Някаква идея с какво да ги напоя? ?И изобщо вие напоявате ли ги с нещо или колко е течна горната смес?
По този начин по който аз правих,не се ронят бисквитите Confusedпробвай повече масло да сложиш
Ох лигите ми изти4ат по тая тема, ама моля ви споделете вкуса като на този в кутийките по суперите ли е newsm78
Сто пъти по-вкусен става,преди този в Кентъки ми беше любим,вече не купувам правя си,става бързо и много хубав

Общи условия

Активация на акаунт