Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бременност с термин месец...
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 288 отговора

Варна

Нашите бебета са вече 76(35:41)

на снимките:
Мария (Зайко), Нора, Йоанна, Мартин,
Ева, Калоян, Боримира (didi_p), Николас,
Венцислав, Лора, Мария, София,
Александър, Дария, Даяна, Анна,
Мадлена, Галин, Белослава, Дамяна,
Емилия, Павел, Дамян, Кристиян,
Павел, Самуил, Самуил (biboshka), Максим,
Тодор, Ема, Георги, Юлия,
Бойко, Мартин (venka), Пиер-Павел (Lala), Дориан (red_heart),
София (Fiona), Мартин (Nadejda)

.   Мария
                                                             на мама зайко от Стара Загора, 2,050кг, 43см, термин 07.07

.  Нора
                                                             на мама pastel от Видин, 2,750кг, 50см, термин 03.07

.  Йоанна                    
                                                            на мама RAVIA от Димитровград, 2,750кг, 49см, термин 02.07

.  Сиана                  
                                                            на мама Красимира/Artful от Варна, 2,700кг, термин 09.07

.  Мартин                  
                                                            на мама jam, 3,100 кг, 50 см, термин 10.07

.  Мая                 
                                                            на мама evi4 от Пловдив, 2,810кг, 48.5 см, термин 11.07

.  Христо                 
                                                            на мама agne6a от Варна, термин 16.07

.  Виктория                 
                                                            на мама vilimili от София, 2,450кг, 46 см, термин 16.07

.  Ева                 
                                                            на мама KetiK от София, 2,650кг, 48 см, термин 16.07

.  Весела                 
                                                            на мама yolk от София, 3,300кг, 50 см, термин 03.07

.  Калоян                 
                                                            на мама pearly от София, 2,700 кг, 47 см, термин 08.07

.Боримира                 
                                                            на мама didi_p, 3,750кг, 52 см, термин 06.07

.  Киара                 
                                                            на мама amerie от София, 3,850кг, 53 см, термин 06.07

.  Николас                 
                                                            на мама WinnieThePooh от USA, 3,270 кг, 49 см, термин 14.07

.  Венцислав                 
                                                            на мама eti_31 от Русе, 3,550 кг, 53 см, термин 8.07

.  Лора                 
                                                            на мама Синеочка от София, 3,150 кг, 49 см, термин 05.07

.  Виктор                 
                                                            на мама sunnycat, 3,870 кг, 51 см, термин 04.07

.  Мария   
                                                            на мама Slyncho от Бургас, 3,090 кг, 50 см, термин 9.07

.  София                 
                                                            на мама Pisana от София, 3,600 кг, 51 см, термин 02.07

.  Александър                 
                                                            на мама Tizija от Варна, 2,900 кг, термин 20.07

.  Дария                 
                                                            на мама Taliq от Варна, 3,800 кг, 52 см, термин 07.07

.  Даяна                 
                                                            на мама N_A_N от Карлово, 3,600 кг, 50 см, термин 07.07

.  Александър                 
                                                            на мама welldone от София, 3,350 кг, 48 см, термин 07.07

.  Анна                 
                                                            на мама maxin от София, 3,045 кг, термин 20.07

.  Мадлена 
                                                            на мама plamebg от Пловдив, 3,000 кг, 48 см, термин 19.07

. бебката                   
                                                            на мама Veli M, от Бургас, 4,630кг, 54см, термин 07.07

05.07                Rose RoseПочивай в мир, малко ангелче на delux69!

.  Галин 
                                                            на мама Ренито от Бургас, 3,000 кг, 50 см, термин 07.07

.  Белослава   
                                                            на мама didkapan от Варна, 3,350 кг, 51 см, термин 20.07

.  Виктория 
                                                            на мама Silvia_N от Варна, 2,800 кг, 48 см, термин 14.07

.  Виктор   
                                                            на мама varvara, 3,600 кг, 50 см, термин 17.07

.  Дамяна   
                                                            на мама sugar_lady от Ямбол, 4,120 кг, 56 см, термин 3.07

.  Любомир     и   Николай   
                                                            на мама Dreamy_world от София, 2,700 кг и 3,000 кг, термин 25.07

.  Стилиян   
                                                            на мама desi_p от Шумен, 2,800 кг, 49 см, термин 29.07

.  Емилия   
                                                            на мама Emmilly от Варна, 2,550 кг, термин 12.07

.  Павел 
                                                            на мама kriss77 от Варна, 3,500 кг, 53 см, термин 29.06

.  Лъчезар   
                                                            на мама lorena от София, 3,300 кг, 50 см, термин 16.07

.  Георги     
                                                            на мама suzi_a от Варна, 2,800 кг, 51 см, термин 2.07

.  Дамян   
                                                            на мама coccinella от Варна, 3,800 кг, 51 см, термин 8.07

.  Кристиян   
                                                            на мама daniela77 от Сопот, 2,790 кг, 49 см, термин 25.07

.  Павел   
                                                            на мама pipi от Казанлък, 3,800 кг, 50 см, термин 18.07

.  Владимир 
                                                            на мама tydy от Варна, 4,050 кг, 53 см, термин 10.07

.  Самуил
                                                            на мама IVAIA от Варна, 3,650 кг, 50 см, термин 21.07

.  Ема 
                                                            на мама valche от София, термин 26.07

.  Самуил 
                                                            на мама biboshka от София, 3,700 кг, 51 см,термин 19.07

.  Ели                   
                                                            на мама prascho, от София, 2,800кг, 47см, термин 21.07

.  (Стамен)                 
                                                            на мама embo, термин 15.07

.  Максим   
                                                            на мама Pingwina от Варна, 2,800 кг, 49 см, термин 25.07

.  Тодор                 
                                                            на мама Morskasirena от Варна, 3,200 кг, 51 см, термин 24.07

.  Ема 
                                                            на мама popova от Враца/София, 3,650 кг, 52 см, термин 16.07

.  Георги 
                                                            на мама BuNNy от Варна, 3,800 кг, термин 24.07

.  Ния                   
                                                            на мама Nike, 3,500кг, 50см, термин 17.07

.  Алекс 
                                                            на мама didi_81 от Видин, термин 4.07

.  (Диляна)                   
                                                            на мама sue2003, от София, 3,100кг, 49см, термин 28.07

.  (Рая)                   
                                                            на мама slonche, от София, термин 25.07

.  Юлия 
                                                            на мама Eli83 от Пловдив, 3,170 кг, 50 см, термин 16.07

.  (Владислав)                 
                                                            на мама Didito_ от София, 3,800кг, 53см, термин 17.07

.  Бойко 
                                                            на мама delfinche от Пловдив, 2,950 кг, 50 см, термин 17.07

.  (Мартин)                 
                                                            на мама venka от Ямбол, 3,300кг, 50см, термин 24.07

.  Димитър                 
                                                            на мама Jorjito от Варна, 3,400 кг, 52 см, термин 27.07

.  Мина                   
                                                            на мама Zvanche от София, 3,250кг, 50см, термин 29.07

.  Пламена                   
                                                            на мама Narina от Бургас, 3,300кг, 51см, термин 29.07

.  Йоана                   
                                                            на мама IvelinaM от София, 3,400кг, 50см, термин 28.07

.  Иван                 
                                                            на мама Valshebnica от София, термин 31.07

.  Стефан                 
                                                            на мама Стечи от София, 3,450кг, термин 24.07

.  (Гергана)                   
                                                            на мама dew, от Смолян, 2,700кг, 48см, термин 30.07

.  Цветан                 
                                                            на мама Ivka76 от София, 3,500кг, 51см, термин 15.07

.  Даниел                 
                                                            на мама Nanny от София, 3,400кг, термин 21.07

.  Пиер-Павел                 
                                                            на мама Lala от Варна, 3,700кг, 51см, термин 31.07

.  Траян                 
                                                            на мама ИвИчка от Варна, 3,200кг, 50см, термин 18.07

.  (Дориан)                 
                                                            на мама red_heart от Стара Загора, 4,400кг, 56см, термин 19.07

.  (Димитър)                 
                                                            на мама Gery_to от Испания, 3,360кг, 49см, термин 30.07

.  (София)                   
                                                            на мама Fiona, от София, 2,890кг, 49см, термин 27.07

.  (Росен)                 
                                                            на мама Кали_25 от Стара Загора, 3,500кг, 52см, термин 22.07

.  (Мартин)                 
                                                            на мама Nadejda от Варна/Германия, 4,120кг, 55см, термин 27.07

.  (Ванеса)                   
                                                            на мама beni812001, 3,380кг, 50см, термин 31.07

.  (Тея)                   
                                                            на мама Vera_25, от Стара Загора, 3,100кг, 50см, термин 26.07

.  (Николай)                 
                                                            на мама didka25 от София, 3,300кг, 49см, термин 29.07

Термини
2 
                  sirena                     27 г.  Русе, първо бебе sling
5   
                  Гейзамау                  20 г.  София, първо бебе  sling
9   
                  Sparky_7                           Ловеч, първо бебе sling
                  yanac                           26г,  първо бебе sling
11       
                  Anta  sling
                  temptation              26 г.   София, първо бебеsling
                  asibe                                          sling
15   
                  anichka5                    първо бебе sling
17     
                  Mimi_iv                    24 г., първо бебе  sling
                  Дани_Бани                 25г.,   Бургас, първо бебе  sling
18     
                  vike                         30 г. sling
22
                  luba_rizova         31 г.   Пловдив, първо бебе, ВМИ - Пловдив sling
24
                  fin                                31 г., Пловдив, второ бебе sling
25        
                  galya_G                   29 г.   Варна, първо бебе sling
                  Kalina Jivkova               Варна, първо бебе sling
                  radostjoy                 33г. Пловдив/ Истанбул, първо бебе  sling
                  Pollie                 36г. София, първо бебе  sling
                  LotosD                 sling
26
                  daniela                   32 г.   , първо бебе   sling
27
                   Galateya                 32 г.   София, първо бебе sling, ІІ градска, София
29                  
                  shushka                   23 г.   първо бебе sling
30
                  kelly                         22 г.   София, първо бебе sling
                  4ervenokoska         28 г.   Добрич, първо бебе sling
                  poli_                        32 г.   Стара Загора, първо бебе sling
                  Soleada                   29 г.  Бургас, второ бебе      sling
31
                  merry_lu                                      второ бебе  sling

Общо:

102  preggo   очакват 103  baby_neutral
Прогноза:
44  sling  : 35  sling
другите сa изненада   Laughing

Най- много бебета са с термин 25.07.2006 (10  baby_neutral)
По 6 бебета очакваме на 7, 16, 17 и 30.07.2006

Снимки:
Нашите бебета  newsm74
Ехографски снимки
Бъдещи родители
Коремчета
Сватби
Батковци и каки
Покупки

За добавяне на нови снимки:

http://snimka.bg/login.php

Потребител:  julskibebeta
Парола: 072006

Заглавия на бъдещи теми:

а.) Мила мамо, календара бавно се мени, през ЮЛИ ще ме гушкаш ти!
б.) Момиченце или момченце, ЮЛСКО бебче, ти си моето късметче!
в.) Няма радост по-голяма, от тази да станеш ЮЛСКА мама!
г.) Юли бебе се задава,и в корема на мама ритници раздава!
д.) Красива принцеса или смел юнак носим  в своя Юлски тумбак!
e.) Юлска мамо хей ме на, през корема ти подавам я краченце, я ръка!
ж.)Ние сме мами и правим магии - в коремите юлски чудеса малки крием!
з.) ЮЛИ месец ще сме двама, аз тогава ще съм МАМА!
и.) Май вече отминава,ЮЛСКО бебче наближава!
й.)Слънцето вече пече ли пече, а времето все по-бързо тече!
к.)Сега не спим и мислим и мечтаем,че през ЮЛИ с бебчо ще се запознаем!

АЗБУЧНИК на българските лични имена

Какво да носим за родилното [/
« Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 09:12 от ивИчка »
Цитирай

Варна

Е, момичета, пуснах пробно нова тема със същото заглавие (но втора част Laughing), за да видя как става, но сега заглавието ми се струва удачно; нали още бъдещи мами сред нас чакат РАДОСТТА да са ЮЛСКИ мами Very Happy

ако ви харесва така, мятайте темата и ще си чакаме Надето по-спокойно 35

лека вечер от нас и късмет на тези, които раждат или им предстои всеки момент Hug
Цитирай

на правилното място, в точното време

Иве,поздравления!   bouquet Справила си се чудесно! Името си е 6!!! Така,че давайте в новата"стара"тема. И нея да напълним с бебешоци!
Цитирай

София

Честито на милата ми Звънче!!! Да сте живи и здрави и двечките и жързо да се връщаш да разказваш.

Ели, уби ме от смях с твоя разказ. Както винаги си шемет. Ама знам за упойката, хахах, и на мен така - не мърдай, та не мърдай. Ма как да не мърдаш като дойде контракция. накрая една акушерка, ма тя младичка и хубавка ме хвана и ми сложи главата м/у гърдите си и стисна. Аз после и викам: Е сваляме ли се туак или ще раждам. Та умряха от смях с анестезиолога. Половин час хихи хаха с тази упойка.
Цитирай

на сянката Земя

Здравейте пак!Браво на Ивичка! smile3501 smile3525
Нашите тонове също са добре.Във вторник пак сме на преглед- но дано до тогава вече да съм се обебила Praynig
Акушерката днес ми каза, че имало някакво проучване и по-голям процент от раждащите за пръв път преносват newsm45
Аз дано попадна към по-малкия процент.Вече втори ден ходя по много и имам  някои доста болезнени контракции , но нищо-а днес е хубава дата за раждане- 20.07.2006=>2007 2006 игра с числа Smile
По принцип не разбирам и не се интересувам от нумерология, но всички важни дати в живота ми са някаква странна комбинация от числа.Родена съм на 20.08.82- 8 и 2 се повтарят, с мъжа ми живеем заедно от дата 11, и неговия рожден ден е 11., на 22.11.00г едва са ми спасили живота-буквално съм умирала.Аз и братовчетка ми и братовчед ми сме родени точно през 8 години(а сега и бебка ще влезе в поредицата- точно 8 години след като е роден братовчед ми), 3 поредни месеца, 3 поредни дати и три поредни зодии сме.Само някакви съвпадения през целия ми живот.
Дано Надето вече да гушка малкия бебок!И ако е така Дидка 25- само ние останахме за 27.
Цитирай

Стара Загора

Браво на Ивичка за темата,добре си се справила  bouquet
Аз съм си добре и май взех да не се притеснявам за това,че сигурно ще пренося TiredЗнам,че цикъла ми беше по 32,33 дни някъде,т.е. по-късно съм забременяла.Мислите ли,че има връзка закъснението на бебка със закъсненито на цикъла и каква е тя? newsm78
Цитирай

на сянката Земя

Браво на Ивичка за темата,добре си се справила  bouquet
Аз съм си добре и май взех да не се притеснявам за това,че сигурно ще пренося TiredЗнам,че цикъла ми беше по 32,33 дни някъде,т.е. по-късно съм забременяла.Мислите ли,че има връзка закъснението на бебка със закъсненито на цикъла и каква е тя? newsm78
Ами има, но не знам каква е, защото като определяха термина ме питаха на колко време ми е цикъла.А аз от къде да знам, никога не съм си засичала и при това всеки път е различно някой път е било под 28 дни , някой път повече, но аз казах 28 дни от немай къде.Каквото стане такова, но все ми се иска да е по-скоро.Много е мирно и кротко днес тук.
Няма ли бебета?
Цитирай

Германия

Здравейте, аз съм мъжът на Надежда, тя е в болницата, имаше проблем със тоновете на бебето. Не се движи въобще от 1-2 дни. Правиха и Доплер и някакъв тест със предизвикани контракции и казаха че уж всичко е нормално и че най-вероятно не мърда заради жегата (тук днеска беше сигурно над 37°C). Но пък за сметка на това измериха, че главата не бебко била вече 12 см и че тежи над 4 кг и може да има затруднения с естественото раждане и трябва да решим дали да правим секцио.
За сега ще остане поне до утре в болницата. Дано всичко да е нормално.
Цитирай

на сянката Земя

Здравейте, аз съм мъжът на Надежда, тя е в болницата, имаше проблем със тоновете на бебето. Не се движи въобще от 1-2 дни.
Дано всичко е наред  с бебето и със самата нея!Вземето правилното решение и скоро да забравите всички тревоги, гушкайки едно здраво и сладко бебче!
Цитирай

София

Наденце, моля се всичко да е наред с теб и бебчо, миличка Praynig
Мами, аз тръгвам след малко за болницата, ще випиша от телефона на мъжът ми, как е положението, ама по-късно. И да взема да я издиря тази Ивелинка, че вече много ме притесни и тя Naughty
Дано днес да имаме само хубави вести за здрави бебчета и мами Praynig
Цитирай

Стара Загора

Добро утро и от мен!И аз съм тук още...Дано всичко с Надето е добре,а и с бебчето.Моля се за това! PraynigИ аз чакам вести за бебчета,защо така се крият в края на месеца??? Thinking
Цитирай

Varna

Браво на Ивичка за темата, страхотно си е оформила.

поздрави Надежда и да решат секцио няма нищо лошо , важен е крайния резултат . Стискам палци 
Цитирай

на сянката Земя

BuNNy, Дбре дошла! smile3525Много да е послушен бебока ти и батко да помага.
Ивка, ако не е късно вече успех и ще всичко да е безпроблемно!
На мен започна пак да ми се  Sick.А при всеки напън ме боли старата операция - ще взема да говоря с лекарката- аз говорих предния път с нея , че някой път ме срязва, но тя каза , че ако не ме боли при напъните няма проблем.Но сега се притеснявам щом сега като   Sick и ме стяга силничко, по време на раждането какво ли ще е  newsm78
Има ли някоя от родилите нормално мами със стара операция-моята е на 3-4 години, но още я усещам понякога.Ох, все за нещо ще намеря да се притеснявам.
Искам да ви почерпя, че малкия ми братовчед  има рожден ден днес  party023  bigdance2- той ми каза че искал с бебето да са в един ден родени.
Лек ден на всички и леко раждане на тези, които ще раждат!
Цитирай

Варна

Здравейте, аз съм мъжът на Надежда, тя е в болницата, имаше проблем със тоновете на бебето. Не се движи въобще от 1-2 дни. Правиха и Доплер и някакъв тест със предизвикани контракции и казаха че уж всичко е нормално и че най-вероятно не мърда заради жегата (тук днеска беше сигурно над 37°C). Но пък за сметка на това измериха, че главата не бебко била вече 12 см и че тежи над 4 кг и може да има затруднения с естественото раждане и трябва да решим дали да правим секцио.
За сега ще остане поне до утре в болницата. Дано всичко да е нормално.

олеле, Наде, всички ти стискаме палци Praynig
секцио не-секцио, важното е да е най-доброто за теб и бебето  Hug

момичета, благодаря ви, но нищо специално не съм направила Blush; това си е оформлението на Надето, аз просто копирах темата в нова такава, за да имаме къде да си пишем спокойно; даже не се справих с изписването на новите беборани, но тя Наденцето ще се върне и ще си ги оправи Very Happy

пп. при мен нищо ново newsm78 днес съм метнала здравото чистене, да видим до какво ще доведе Thinking
Цитирай

София

Мило Наденце, стискам палци всичко да е наред и съм духом с теб!!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 288 отговора