Best of...bg-mamma

  • 3 645
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Ако издавахте книга на тема "Най-доброто от бг-мамма", какво щяхте да сложите вътре?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Поздравления за темата  Grinning

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 4 865
някоя от темите за благотворителните акции, които ме карат да вярвам, че наистина можем да променим света.

а също и темите за муньовците  Joy

# 4
  • Мнения: 5 877
Аз бих сложила и желираната торта на Рая, мюсли тортата на Сладка Хапка, коледните сладки на Бижу и яйцата на Наталина...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Анда, и крокодила Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 171
На главно място щях да сложа мамма и тати, които са виновниците за това място Hug, а после бих разказала за форумът  за бъдещи и настоящи мами, за кърмене\благодаря на Бу за отзивчивостта й\, отчетните теми и темите по градове, от където се запознах с толкова много и прекрасни хора. Благодарение на форума всекидневно  укрепва вярата ми, че хората в по- голямата си част са добри и принципни\и красиви естествено Wink\ и че има шанс така да възпитаме децата си, че ако ние не успеем, те да върнат духовността в живота си.

Пфу, че префърцунено излезе...най- доброто от бг-мамма е съществуването му Hug

# 7
  • Мнения: 5 577
Е как какво?!  Rolling Eyes

Моя снимка, малко биография и титла "The best Потребител in the world" за цялостен принос, и за най-смислени и на място мнения.  
В последствие, като влезем в Евросъюза и "The best Модератор in the world"

Ще раздавам автографи на първата страница на книгата.

bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu


Сега серизоно ... бих сложила и аз запомнящи се теми, както и някои съвети и напътствия, които съм чела тук и са ми помогнали.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 826
17 мига от пролетта ...
също са ми много любими муньовските теми Simple Smile
/сори, не ми се търсят линкове сега, може по-късно/

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Последният хит за Ивомир... Embarassed

# 10
  • Мнения: 4 473
Най-доброто от bg-mamma? Grinning

 "Жените били кокошки, завистливи, змии и други сухо и земноводни същества - Елате и вижте  как съжителстват над 20 000 такива близо 4 години! Grinning Не вярвате ли Вие - елате ни на гости! Hug"

# 11
  • Мнения: 2 212
Някаква отличителна черта за повечето от потребителите, мнение, което се е запомнило от някои потребители, като например бисерите на КрасТавичката, лафове, като онзи, че е от всички къщи мирише на козунак, само от нашта на бг-мамма, триизмерните торти, снимки от срещите на форума...ако се сетя още ще допълвам Simple Smile

# 12
  • Мнения: 412
Тъй като не съм свидетел на динозавърските години на форума...предлагам своя скромен принос като коригирам правописните грешки в темите, които се изберат  Wink
...Номинирам и темите с логическите задачи  Peace

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
LOST- темата
Готварската книга  Embarassed
Библиотеките на Виви, Пандора, Тинтири, Ренци и другите момичета
Всеки един постинг на Бисти
Всеки един постинг на кака Сакри
...
ще дописвам

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това определено трябва да бъде поредица....в никаква проста книга не може да се събере...
-  Най-добрите рецепти
-  Най-теми за душата
-  Най-големи глупости
-  Най-страховити скандала
-  Най-полезни съвети

....и т.н.......

Общи условия

Активация на акаунт