Можете ли от ника да прецените каква е форумката?

  • 17 638
  • 449
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 486
а загадка  Wink Party Party
аз забелязах, че жени които имат за ник козметична марка са доста важни и превзети
тия дето са се кръстили "височество" или там нещо подобно по всяка вероятност са абсолютно средно статистически - завършили педагогика например, не работят по специалността си, живеят в панелен квартал и т.н. - обратното на това и искат да блеснат и да избодат очите  с ника си.
може би и моят ник е обратното на това което съм - повечето хора ме възприемат като надута, доста често съм рязка и не цепя много басма на хората, абе сладурка съм само за мъжа си - ама нали пък неговото мнение е най- важно
като заключение възхищавам се от оригинални никове - като kasidy например

# 1
  • Мнения: 899
Всички май се възхищаваме от оригинални никове  Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз по-оригинален ник от моя не съм срещала!  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 14 486
Аз по-оригинален ник от моя не съм срещала!  Mr. Green

не разбирам защо мислиш така

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ми така мисля. Точка.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За оригиналността и аз се възхищавам на никове, но не мога по това да си вадя заключение за форумката. Виж за снимка - да, макар че и тя може да ме подведе. Абе общо взето май повече по писането си вадя заключения, особено ако е неграмотно => негатив.

# 6
  • Мнения: 7 837
тия дето са се кръстили "височество" или там нещо подобно по всяка вероятност са абсолютно средно статистически - завършили педагогика например, не работят по специалността си, живеят в панелен квартал и т.н. - обратното на това и искат да блеснат и да избодат очите  с ника си.

 hahaha Форумската мъдрост продължава да ме удивлява  Mr. Green

Аз съм скучна, никът е просто щатското ми партизанско име  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 537
За оригиналността и аз се възхищавам на никове, но не мога по това да си вадя заключение за форумката. Виж за снимка - да, макар че и тя може да ме подведе. Абе общо взето май повече по писането си вадя заключения, особено ако е неграмотно => негатив.
Peace

# 8
  • Мнения: 3 091
да бе, да! не съм се и старала да си представям каква е форумката според ника, а по-скоро по писанията й - и то на най-различни теми...

# 9
  • Мнения: 2 550


не разбирам защо мислиш така

чувството ти за хумор май накуцва newsm78

# 10
  • Мнения: 9 901
цялостното представяне - ник, титла, подпис, постинг - ми съставят някакво мнение.
Определено ми допада тънкото чувство за хумор.
от едно тити какъв извод да си извадиш....нищо и половина  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 806
думата :"възхищавам се" не бих я употребила... силна ми идва, но мога да кажа, че ме радват тези, които имат достатъчно въображение, за да си изберат някой оригинален ник.

харесвам кратките никове, какъвто е и моят. Анда, Алма, Reza, Dona.
определено повече ми харесват тези, които са на кирилица, защото не ми се налага да се боря с превключване на латиница.

Не мисля, че мога да "позная" характера по "ник-а". Виж, по цялостното излъчване повече може да се гадае... неща, като аватари, подписи, честота на смяна, изобщо това, което сложено в тях.

# 12
  • Мнения: 6 315
 smile3544 относно височествата - всичко там е игра и закачка  Laughing.

Не, по прякор не мога да вадя заключения за форумеца.

# 13
  • Мнения: 3 091
цялостното представяне - ник, титла, подпис, постинг - ми съставят някакво мнение.
Определено ми допада тънкото чувство за хумор.
от едно тити какъв извод да си извадиш....нищо и половина  Mr. Green
като ти видя цигуларя и ми идва да долетя и да го нацелувам! пардон... може да ви се стори мазновато, ама - импулс!

# 14
  • Мнения: 9 901
цялостното представяне - ник, титла, подпис, постинг - ми съставят някакво мнение.
Определено ми допада тънкото чувство за хумор.
от едно тити какъв извод да си извадиш....нищо и половина  Mr. Green
като ти видя цигуларя и ми идва да долетя и да го нацелувам! пардон... може да ви се стори мазновато, ама - импулс!

ми долети, цигуларят  броди по залез слънце край морето, чайките пищят, мирише на водорасли.....  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт