Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

BG

Здравейте!
От известно време знам за честичките посещения на "благоверния"в така наречените еротични барове!
Аз лично се чувствам ужасно обидена,а той след поредния скандал ми пробута извинението,че го правел,зада не ми изневерява....
Има ли други с подобен проблем и как се справя?
Цитирай

Ами в такъв случай му прави стриптийз.Може и на двамата да ви хареса.
Цитирай

Варна

Ами поговорете. Да сподели желания, фантазии... Със скандали няма да стане Peace
Цитирай

София

Не съм се сблъсквала с подобно нещо и съвет не искам да давам.
Оправданието му обаче изобщо не би ме задоволило като аргумент, ако съм  на твое място Stop
Имаш ли идея какво е провокирало подобно поведение?
Цитирай

Варна

И моя мъж е ходил....ама с МЕН Crazy
Цитирай

И моят мъж е ходил и то без мен.И предполагам пак ще ходи.Все пак излиза в компанията на мъже/ и тук таме някоя заблудена от жените Crazy/ и всички като кажат-хайде да отидем, той какво-да се дръпне и да каже-аааа, аз не мога, щото имам жена.Ми нека ходят, нека плакнат око.После си идва с желание вкъщи LoveНе винаги ми казва къде е бил, когато се сети само.Имало е и случи в които в компанията се заговорят и изкоментират нещо, което са видяли, но не скрито от мен/ нас-жените/ ами директно, значи няма от какво да се притеснявам.Мъжете обсъждат такива неща.
Следващият път му предложи да отиде направо-от теб да дойде идеята.И после споделете .... Hug
Цитирай

Русе

Ами ние почти всеки път като излизаме с моя ходим на стриптийз. Честно казано и на двамата ни харесва.
Случва се да ходи и без мен.
Не виждам нещо странно-нали е мъж,защо да не гледа жени?
Ами в такъв случай му прави стриптийз.Може и на двамата да ви хареса.

Изненадай го с някое ново еротично бельо! Wink
Цитирай

София

Не съм се сблъсквала с подобно нещо и съвет не искам да давам.
Оправданието му обаче изобщо не би ме задоволило като аргумент, ако съм  на твое място Stop

Цитирай

A darkened mind

На мен пък не ми допада. Очи пълни, ръце празни. Не изпитвам желание да ходя да гледам стриптиз. няма нищо по-възбуждащо от любимата жена
Цитирай

София

Не би ме задоволило това обяснение. Опитай се да му направиш някаква изненада.
Цитирай

Ходи с него... Вероятно скоро ще му омръзне и ще престане.
Цитирай

whiskey bar

леле,ама ше се спукам от смях бре..."да не ти изневерява"-за тва ходил?!ми да земе да товари некви неща на товарна гара-така ше е по-сигурно даже!

Цитирай

Балчик

Ходенето на такова място е задължително като измиването на очите сутрин.
 В очите на всеки  съпруг има прашинки и на такива места те се изчистват за да може когато се прибере у дома да види истинската красота.
 Така че е задължително.
Цитирай

Това че ходи по стриптийз барове не е толкова страшно , според мен . Много важно . И моят е ходел . Тъпото в случая е обяснението , което ти е дал . Как така ходи , за да не ти изневерява? Това е изнудване! Значи или ти изневерявам , или ходя по стриптийз , така ли? Е не е честно .
Цитирай

София

Ами иди и ти с него, лично аз съм ходил със жена си на такива места
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора