съпруг и стриптийз

  • 4 464
  • 50
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 123
Здравейте!
От известно време знам за честичките посещения на "благоверния"в така наречените еротични барове!
Аз лично се чувствам ужасно обидена,а той след поредния скандал ми пробута извинението,че го правел,зада не ми изневерява....
Има ли други с подобен проблем и как се справя?

# 1
  • Мнения: 5 317
Ами в такъв случай му прави стриптийз.Може и на двамата да ви хареса.

# 2
  • Мнения: 17 407
Ами поговорете. Да сподели желания, фантазии... Със скандали няма да стане Peace

# 3
  • Мнения: 4 473
Не съм се сблъсквала с подобно нещо и съвет не искам да давам.
Оправданието му обаче изобщо не би ме задоволило като аргумент, ако съм  на твое място Stop
Имаш ли идея какво е провокирало подобно поведение?

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
И моя мъж е ходил....ама с МЕН Crazy

# 5
  • Мнения: 9 990
И моят мъж е ходил и то без мен.И предполагам пак ще ходи.Все пак излиза в компанията на мъже/ и тук таме някоя заблудена от жените Crazy/ и всички като кажат-хайде да отидем, той какво-да се дръпне и да каже-аааа, аз не мога, щото имам жена.Ми нека ходят, нека плакнат око.После си идва с желание вкъщи Heart EyesНе винаги ми казва къде е бил, когато се сети само.Имало е и случи в които в компанията се заговорят и изкоментират нещо, което са видяли, но не скрито от мен/ нас-жените/ ами директно, значи няма от какво да се притеснявам.Мъжете обсъждат такива неща.
Следващият път му предложи да отиде направо-от теб да дойде идеята.И после споделете .... Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами ние почти всеки път като излизаме с моя ходим на стриптийз. Честно казано и на двамата ни харесва.
Случва се да ходи и без мен.
Не виждам нещо странно-нали е мъж,защо да не гледа жени?
Ами в такъв случай му прави стриптийз.Може и на двамата да ви хареса.

Изненадай го с някое ново еротично бельо! Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Не съм се сблъсквала с подобно нещо и съвет не искам да давам.
Оправданието му обаче изобщо не би ме задоволило като аргумент, ако съм  на твое място Stop

# 8
  • Мнения: 1 451
На мен пък не ми допада. Очи пълни, ръце празни. Не изпитвам желание да ходя да гледам стриптиз. няма нищо по-възбуждащо от любимата жена

# 9
  • София
  • Мнения: 39 746
Не би ме задоволило това обяснение. Опитай се да му направиш някаква изненада.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ходи с него... Вероятно скоро ще му омръзне и ще престане.

# 11
  • Мнения: 677
леле,ама ше се спукам от смях бре..."да не ти изневерява"-за тва ходил?!ми да земе да товари некви неща на товарна гара-така ше е по-сигурно даже!


# 12
  • Мнения: 44
Ходенето на такова място е задължително като измиването на очите сутрин.
 В очите на всеки  съпруг има прашинки и на такива места те се изчистват за да може когато се прибере у дома да види истинската красота.
 Така че е задължително.

# 13
  • Мнения: 765
 Това че ходи по стриптийз барове не е толкова страшно , според мен . Много важно . И моят е ходел . Тъпото в случая е обяснението , което ти е дал . Как така ходи , за да не ти изневерява? Това е изнудване! Значи или ти изневерявам , или ходя по стриптийз , така ли? Е не е честно .

# 14
  • Мнения: 9
Ами иди и ти с него, лично аз съм ходил със жена си на такива места

Общи условия

Активация на акаунт