Отговори
# 30
  • Мнения: 97
Напълно съм съгласен с последните мнения. А за плажовете "оттатък" не знаех че така стоят нещата. Благодаря!

# 31
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Като чета май само на мен не ми харесва на Синеморец. Миналата година бяхме там и не ми хареса точно защото се превръща в обикновен олюден морски курорт. За цялата почивка така и не стъпихме на "официалния" плаж, който беше покрит с гмеж и прахоляк. Ходехме или на плажа до устието на Велека, който беше неохраняем и се чувствахме супер без чадъри и цигани с гевреци, или на Силистар където също беше гмеж но пък ставаше за гмуркане и се прежалвахме. За сметка на това пък бяхме отседнали в една вила където собствениците предложиха да ни готвят местни ястия и да не обикаляме с децата по ресторанти което ни беше добре дошло. Тази година сме решили пак да скокнем до там за една седмица, но ме влече повече идеята да ходим към Резово на плаж. За плажа на Синеморец и за Силистар не си и помислям.
Когато отивам на почивка отивам с нагласата че нищо няма да е като в къщи - не ми трябва ТВ, климатик и прочие удобства, а ако ще ходя на ресторант то ще е за да хапна нещо което го няма в София. Пържоли полуфабрикат си ям и тук, не е нужно да ходя на другия край на БГ за да гледам ТВ и да ям полуфабрикати.

За Триград споделям напълно горните мнения. Там е супер, страхотно, диво, чудно красиво и каквото още се сетите в този дух. Докато бяхме там (отседнали в обикновена къща) не съм се сетила за Тв или за какъвто и да било друг признак на цивилизацията. Следващия път направо бих отишла на палатка в гората, без баня!


Сега мисля да скокна с децата за 10 дни на Юндола и там също смятам да съм някъде в джендема а не в спа-хотел във Велинград.

# 32
  • Мнения: 5 370
Като чета май само на мен не ми харесва на Синеморец. Миналата година бяхме там и не ми хареса точно защото се превръща в обикновен олюден морски курорт. За цялата почивка така и не стъпихме на "официалния" плаж, който беше покрит с гмеж и прахоляк. Ходехме или на плажа до устието на Велека, който беше неохраняем и се чувствахме супер без чадъри и цигани с гевреци, или на Силистар където също беше гмеж но пък ставаше за гмуркане и се прежалвахме. За сметка на това пък бяхме отседнали в една вила където собствениците предложиха да ни готвят местни ястия и да не обикаляме с децата по ресторанти което ни беше добре дошло. Тази година сме решили пак да скокнем до там за една седмица, но ме влече повече идеята да ходим към Резово на плаж. За плажа на Синеморец и за Силистар не си и помислям.
Когато отивам на почивка отивам с нагласата че нищо няма да е като в къщи - не ми трябва ТВ, климатик и прочие удобства, а ако ще ходя на ресторант то ще е за да хапна нещо което го няма в София. Пържоли полуфабрикат си ям и тук, не е нужно да ходя на другия край на БГ за да гледам ТВ и да ям полуфабрикати.

За Триград споделям напълно горните мнения. Там е супер, страхотно, диво, чудно красиво и каквото още се сетите в този дух. Докато бяхме там (отседнали в обикновена къща) не съм се сетила за Тв или за какъвто и да било друг признак на цивилизацията. Следващия път направо бих отишла на палатка в гората, без баня!
Аз само да ти кажа искам, че на Резово на практика няма НИКАКЪВ ПЛАЖ.
Има 3-4 кв. м. ивица някаква камениста под скалите.......

# 33
  • Мнения: 109
http://community.webshots.com/photo/552446088/2868734750061453115MifQmR

Това е в Резово, нали?  Sunglasses

Да, ама отсреща  Wink какви плажове има!  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 5 370
http://community.webshots.com/photo/552446088/2868734750061453115MifQmR

Това е в Резово, нали?  Sunglasses

Да, ама отсреща  Wink какви плажове има!  Rolling Eyes
Ейййй, точно тези снимки как са попаднали там-не знам!!!! #Crazy
Вале, заблуда голема-това е едно заведение, което се намира над язовирната стена на язовир Кричим, ако се не лъжа.
Казва се Ч....а де, забравих. ooooh!

# 35
  • Мнения: 109
Ау, изложих се Embarassed Тъкмо си викам, това е готиното рибарско кръчме в Резово, била съм там, сега ще я шашна с детективските си способности hahaha

# 36
мммм да, били сме на един чадър разстояние на синеморец, ама откъде да знам че ще сте там

# 37
  • Мнения: 5 370
мммм да, били сме на един чадър разстояние на синеморец, ама откъде да знам че ще сте там
Ама аз ти бях казвала, мила.
Сега направо ме е яд............ Close ooooh! Tired

# 38
  • Мнения: 97
Ето това е границата, няма дори бариера, но пък има турски войничета
,
а ето това са плажчетата отсреща

# 39
  • Мнения: 5 370
Ето това е границата, няма дори бариера, но пък има турски войничета
,
а ето това са плажчетата отсреща

Аз дотам май не можах да стигна, това, изглежда, е долу. newsm78

# 40
  • Мнения: 115
Това е като тръгнеш срещу течението на реката.

# 41
  • Мнения: 120
Миналата седмица бях със семейството в Ахтопол на почивка и всеки ден ходихме на плажа Силистар-на мен лично много ми хареса този плаж,а след това ходихме да обядваме в Резово в едно заведение хем евтини цени ,хем хубава кухня.Само че преди да влезем в Резово има пункт на гранична полиция и всеки ден ни искаха лични карти преди да ни пуснат в селото,а по-нагоре при реката имаше забрана да не се правят снимки,особенно към турско.

# 42
  • Мнения: 1 930
В университета всяко лято имахме практики за по месец и благодарение на тях посетих много кътчета в България. Местата са невероятни. А за Триград...любимото ми място.
Направо ти завидях  Wink, благородно, де.

# 43
  • Мнения: 5 613
Ха, почти сме се засекли. Ние отидохме на 15 и се прибрахме на 30,07. Миналата година също бяхме там и съм възхитена от Странджа. При облачно време ходихме до Малко Търново или обикаляхме селцата. Невероятно е. Сякаш се пренасяш в друг свят.

# 44
  • Мнения: 5 370
Ха, почти сме се засекли. Ние отидохме на 15 и се прибрахме на 30,07. Миналата година също бяхме там и съм възхитена от Странджа. При облачно време ходихме до Малко Търново или обикаляхме селцата. Невероятно е. Сякаш се пренасяш в друг свят.
ТОчно-и ние такива преходчета си правехме, значи, имало и други сладко луди като нас.
Тази година направихме разходката по Ропотамо-но не ми хареса-и...попаднахме на един "агент", дето дебне кой преминава граничната зона....аааама голям майтап беше.
Говоря за едно село окол0о Царево. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт