Вярно ли е, че бебето хълца..,

  • 2 023
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
Моята мецанка си хълца след ядене, а определено НЕ Й Е СТУДЕНО Sunglasses От това по-топло здраве му кажи!!! Не се притеснявай за това Mr. Green

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
По време на цялата си първа бременност бебето хълцаше. Много по различно е от контракция. Корема просто си подскача ритмично. Много се бях уплашила мислех си 4е има тикове. Гинеколога ми не можа да измисли никакво обяснение. А аз си мислех че бебето не е добре. Роди се 3.800 и често хълцаше потитах педиатърката защо тя каза че е до организъм, и може да му мине може и да остане като проблем и евентуално е хълцало и в корема и тогава аз разбрах какви са тези подскоци.
След втората си годинка спря да хълца. Сега дъщеря ми е на 5 год. и ве4е забравихме за този проблем.

# 17
  • Мнения: 5 713
и моето бебче хълцаше в корема, а и след като се роди много често.сега го прави като връща храна или се смее продължително.

# 18
  • Мнения: 404
Малката ми дъщеря хълцаше след всяко хранене.Понякога това продължаваше повече от 40.мин. , но с порастването йълцането изчезва.

# 19
  • Мнения: 928
Ааа и моята мома хълцаше в корема,но едва ли от студ.Като се роди също не спря,ами хълцаше по цял ден.Какво ли не й давах,но не спираше.Даже посреде нощ се будеше от хълцане.Като поотрастна спря.В Бг-мама има цяла статия за хълцането на бебетата,ако ти се чете.

Общи условия

Активация на акаунт