Петиция в подкрепа, насърчаване и защита на кърменето! Присъединете се!

  • 52 939
  • 569
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 100
И аз току що подписах петицията, докато чакам да ми минат киселините  Simple Smile

Не знам какво е да кърмиш, но чета форума на кърмещите мами и ми става много много мило
Очаквам с нетърпение да се появи слънчицето, за да започнем  Hug

# 16
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
 и аз подписах  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 97
И аз се подписах!!! Peace

# 18
И моят подпис вече е там!!!
Дано всичко, което организирахте покрай световната седмица на кърменето да е накарало хората да се поазмислят, защото има много още да се прави докато се променят тези нагласи.
Толкова много сили са в заговор срещу най-естественото и готино нещо за една майка и едно бебе. Аз имам доста приятелки, с които родихме горе-долу по едно и също време, почти всички се отказаха отдавна. Едни не можели защото още от родилното им приучили бебока на биберон, други имали малко кърма, трети - запушени канали, четвърти - бързат да се върнат на работа и не се сещат, че може и с цедене, и вечер... пети много присърце си взимат приказките на педиатрите и бързат да захранят, шести - като поникнало зъбчето - айде спираме... и т.н. Моят бебок е вече на година без една седмица, има 6 зъба, яде всичко - от пица до гумите на количката, но нищо не може да му замени 'гушкането' с мама и никой от нас засега не мисли да отказва цицата Simple Smile
btw, последното ми шантаво кърмене беше в маршрутката от Лозенец до Созопол  Hug, в горещо пладне, пред обезумелите изпотени погледи на 'курортистите'.  Не ми се мисли как щях да се оправя с Дани ако трябваше да измислям друг вид 'успокоително'.  newsm78

# 19
  • Мнения: 429
Да на кърменето и колкото може по-дълго.

# 20
  • Мнения: 97
И аз съм ЗА - подписах се с 2 ръце!

# 21
  • Мнения: 376
И аз се подписах  Simple Smile

# 22
  • Русе
  • Мнения: 278
И аз се подписах, с голямо удоволствие  newsm10

# 23
  • Мнения: 146
Подкрепих тази кампания с голям кеф, дано да имам кърма за моето бебче.

# 24
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
И аз се подписах !

# 25
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Разбира се ,че твърдо съм за кърменето!Сега кърмя и третото си дете,няма шишета за стерилизация и алергии и дори ходихме на море!А днес малката ми кукла навършва два месеца и е наддала почти три килограма от изписването само на кърма,даже и вода още не сме пили smile3504

# 26
  • Мнения: 147
Подкрепям с две ръце  yesyes а надявам се след раждането и с две гърди   bombs! newsm47
А гледам че френските майки-кърмачки дори вода не дават, само кърма! newsm78

# 27
аз също съм една от милионите майки, които подкрепят идеята Ви

# 28
  • Мнения: 1 353
Щом кърмя от само себе си се разбира, че подкрепям с две ръце

# 29
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И аз подкрепям! Нали си гледам едно малко смокче  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт