утре ми е термина вече нямам търпение но ме обзема паника

  • 2 120
  • 40
  •   1
Отговори
  • pomorie
  • Мнения: 848
утре ми е термина зная че може бебчо да се забави но все пак наближава Rolling Eyesнямам търпение но ме обзема и паника Rolling Eyesтова ще е нещо в което ще съм сама таткото не може да е при мен тук не разрешават Rolling Eyesгледам да не мисля много но като се замисля и само лоши неща ми се въртят в главата #Crazyкато си представя как влизам в болницата и край от там на татък съм сама оставена на някакви непознати които особено не ги е грижа за мен и болката уф Embarassedа в същото време нямам търпение всичко да мине и да си гушкаме бебчо Sickдано всичко е наред.аз ли съм пъзла или е нормално #Crazy

# 1
  • Мнения: 3 034
спокойно. мисли си за това, че скоро ще си гушкаш бебето и ще му се радваш. малко ти е останало, така че успех и леко раждане. Peace

# 2
  • Мнения: 765
 Мисли положително , най-хубавото тепърва предстои , най-накрая ще видиш бебето си ! Спокойно , не позволявай паниката да надделее , ако беше толкова страшно никой нямаше да се навие да ражда втори път  Wink . Леко раждане и здраво и прекрасно бебче ти желая !

# 3
  • Мнения: 817
Точно така, помисли си колко майки искат второ детенце, ако беше толкова страшно, дали щяха да го правят! Предстои ти най-хубавото нещо в живота!  bouquet

# 4
  • Мнения: 495
споко, при всички е така
болката бързо се забравя, но щастието е огромно
стискам палци за леко раждане newsm51

# 5
  • Мнения: 1 432
искам да те успокоя Heart Eyes,ама искам и мен някои да успокои.при мен термина мина и о6те ни6то.голямо е напрейението ,ама има сладка тръпка  bouquet.Успех

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
Ох,и мен ме е супер страх,хем не ми е утре термина,а след две седмици Embarassed.Лекарят който ще ме изражда вчера ми каза,че всичко е о.к,но според него бебка няма да дочака до пети,а аз да съм с настройката,че може да е всеки момент Shocked!Така,че мила,ако от това ще ти олекне знай че не си сама в страха си Wink!Аз също ще се успокоявам с нещата,които другите мамита,ще ти пишат на теб Laughing.Желая ти леко раждане и най-мечтаното бебче  bouquet!

# 7
  • Мнения: 949
Мисли положително , най-хубавото тепърва предстои , най-накрая ще видиш бебето си ! Спокойно , не позволявай паниката да надделее , ако беше толкова страшно никой нямаше да се навие да ражда втори път  Wink . Леко раждане и здраво и прекрасно бебче ти желая !

# 8
  • Мнения: 919
Всичко ще бъде наред! Спокойно Hug Не мисли за болката, а само за срещата. За първата среща с детенцето ви Simple Smile
Късмет и да се похвалиш.

# 9
  • Мнения: 2 534
Притесненията ти са нормални , така се чуства почти всяка родилка

# 10
  • Мнения: 2 849
Нормално е и да се вълнуваш и да се страхуваш .Мисли колко малко ти остава до срещата с бебо и как ще родиш леко и бързо .Успех и да се похвалиш . Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 992
Пожелавам ти леко и безпробленно раждане.  Hug
Мисли положително, всичко ще бъде наред.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Напълно те разбирам. И аз бях така деня преди секциото. Дори не можех да се храня, беше ми лошо, непрекъснато плачех, въпреки, че сама се опитвах да се успокоявам, че ми предстои един от най-хубавите дни в живота.
Стискам ти палци и ти пожелавам леко раждане и едно хубаво и здраво бебче!  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
Не си пъзла, съвсем нормално е да мислиш за всичко, или поне да се опитваш, но спокойно. Изобщо не си натоварвай нервната система с лоши мисли, като започнеш да раждаш, слушай какво ти говорят и мисли, че твоите болки са страдания и на бебето и че съвсем скоро ще сте заедно. Води се по думите на лекарите и акушерките и всичко ще бъде о.к. Успех и леко раждане!!!

П.П. чакаме скоро новини

# 14
  • Мнения: 46 437
Леко раждане!
Нормано е да се чувстваш така преди срещата с бебето  Hug

Общи условия

Активация на акаунт