Въпроси относно плитките на косата отгоре

  • 2 382
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • в баира
  • Мнения: 861
Ето ги и моите плитки. Не ги мия, защото ме е страх да не ги разроша. Мия косата назад, която не е сплетена.

# 16
  • Мнения: 2 825
Бубе, мерси за обясненията  Hug
Мисля, че разбрах как става, ще пробвам, но трябва да изчакам малко да ми порасне косата, че сега е доста късичка и мисля, че няма да стане  Sad

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
миналата година имах плитки около 3 седмици

те издържаха,но аз едва  #Silly

и аз като другите,миех ги внимателно и ги мажех да не стърчат косъмчета

сега съм с опашчици,но нещо взеха да ми се късат ластичетата,а няма и седмица

Бубе , нещо като рогца ли трябва да се получат по твоя метод?

# 18
  • Мнения: 723
Бубе , нещо като рогца ли трябва да се получат по твоя метод?
Да, нещо такова, само че така ги оформям, че да не стърчат Simple Smile

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
непременно ще ги пробвам , ако става както на аватара ти,хич няма нужда да ходя на фризьори

# 20
  • Мнения: 550
аз пък си я мия, е, разрошват се малко, но големият ужас беше когато изгорях на пътечките между плитките Grinning също не беше много добре на морето, напълниха ми се плитките (или по-скоро под плитките) с пясък и мнооого сърбеше. абе едвам изкарах около 5-7 дена. да не говорим че ластичетата се късат постоянно, въреки че фризьорката ми слагаше по 2-3 на плитка. иначе много ми харесва как стои. пак ще си направя това лято ама да видим как ще реша проблема със слънцето Sad

# 21
  • Мнения: 1 558
А с колко струва приблизително такова сплитане?

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
на мен плитките ми струваха 15 лева,но само в бретона,доколкото си спомням от м.г. половината коса май беше 30 лева

опашките 20 лева

всичко това в Приморско

# 23
  • София
  • Мнения: 1 320
на мен плитките ми струваха 15 лева,но само в бретона,доколкото си спомням от м.г. половината коса май беше 30 лева

опашките 20 лева

всичко това в Приморско

В момента в Приморско да те сплетат само до половината глава е 25 лв., на места и 30 лв. А за цялостно сплитане на места беше по 60 лв.

# 24
  • Мнения: 550
в Пловдив цените са 1-2лв. за плитка до половината глава. моите бяха 10, изсушиха ми другата коса с дифузер, стана мн красиво. преди това бях намерила за 7-8лв, ама вече го няма този салон, не мога да ги открия момичетата Sad
също така да споделя, че има 2 начина за сплитане, при единия се плете някак си наопаки и на мен лично май повече ми харесва, плитките стават по-обемни, другите са едни такива по-залепени за главата, и по-ситни изглеждат, въпреки че дебелината на кичурите е еднаква.

Общи условия

Активация на акаунт