Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

как ви беше първият цикъл след раждането, дали беше по слоб или по силен и колко дена беше и през колко време ви идваше . аз вече на 2 пъти имам по 1 ден през една седмица и не знам дали да ходя на доктор даже се записах, но се чудя иначе не кърмя вече повече от 2 месеца, но все още нямах нормален цикъл.
Цитирай

София

Дойде ми за пръв път след раждането на 6-тия месец, въпреки, че още кърмех. Беше ми съвсем нормален. За твое успокоение отиди на гинеколог.
Цитирай

Белгия/София

Да, за около 5-6 месеца след първото му идване - по-обилен и по-продължителен. След това се нормализира.
Цитирай

а какво ще ми по съветвате, дали да чакам още или да ходя на доктор до колко е нормално това слабо кървене вече на два пъти по капки.
Цитирай

София

Вместо да го гадаеш, отиди на лекар! Или ще се успокоиш или ако има някакъв проблем, ще се вземат мерки. Успех  Peace
Цитирай

София

Първите 4-5 пъти беше доста обилен,маше колебания в дните, след това се нормализира и закова на 28 дневен цикъл.
Цитирай

Варна

дойде ми на 2-рия месец, редовен, със същата продължителност, но определено с по-обилно течение. Преди това си беше направо оскъден
Цитирай

ГО

Дойде ми към 2 месец и ми беше по-обилен от обикновенно.До сега ми е идвало 3 пъти и все още е така.Разликата е,че ми върви с 1-2 дена  по-малко.
Цитирай

VLC/SP

При мен нямаше промяна_нормален си е.
Цитирай

София

Не. Само първият след раждането беше по-обилен и малко по-продължителен.
Цитирай

Да,ceга ми e по-обилен.
Цитирай
Zdravei te. Mного е важен този въпрос, и ще се радвам ако ми отговорите.Аз се притеснявам, защото още не ми е дошло в момента кърмя, сега сме на 4месеца.Притеснявам, но незнам какво да правя не съм ходила на доктор все още.Нормално ли е да не ти идва след раждане или трябва след кърменето да ти дойде.Незнам.
Цитирай

София

Zdravei te. Mного е важен този въпрос, и ще се радвам ако ми отговорите.Аз се притеснявам, защото още не ми е дошло в момента кърмя, сега сме на 4месеца.Притеснявам, но незнам какво да правя не съм ходила на доктор все още.Нормално ли е да не ти идва след раждане или трябва след кърменето да ти дойде.Незнам.
Нормално е .Не се притеснявай!На мен ми дойде след 5-ия месец.Някои майки все още нямат ис лед 8/9.Щом кърмиш,не се тревожи.

По  темата.Идва ми вече 3 път на месец и половина.Пак си на 5 дни,нормално...
Цитирай

Севлиево

На мен след раждането цикъла ми стана редовен, а преди не беше такъв  Mr. Green Не е по-обилен от преди.
Цитирай

София Западен парк

По- обилен, но нормализиран !!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора