имаше ли промяна в цикъла ви след раждането

  • 986
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
как ви беше първият цикъл след раждането, дали беше по слоб или по силен и колко дена беше и през колко време ви идваше . аз вече на 2 пъти имам по 1 ден през една седмица и не знам дали да ходя на доктор даже се записах, но се чудя иначе не кърмя вече повече от 2 месеца, но все още нямах нормален цикъл.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Дойде ми за пръв път след раждането на 6-тия месец, въпреки, че още кърмех. Беше ми съвсем нормален. За твое успокоение отиди на гинеколог.

# 2
  • Мнения: 27 524
Да, за около 5-6 месеца след първото му идване - по-обилен и по-продължителен. След това се нормализира.

# 3
  • Мнения: X
а какво ще ми по съветвате, дали да чакам още или да ходя на доктор до колко е нормално това слабо кървене вече на два пъти по капки.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Вместо да го гадаеш, отиди на лекар! Или ще се успокоиш или ако има някакъв проблем, ще се вземат мерки. Успех  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 767
Първите 4-5 пъти беше доста обилен,маше колебания в дните, след това се нормализира и закова на 28 дневен цикъл.

# 6
  • Мнения: 6 039
дойде ми на 2-рия месец, редовен, със същата продължителност, но определено с по-обилно течение. Преди това си беше направо оскъден

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Дойде ми към 2 месец и ми беше по-обилен от обикновенно.До сега ми е идвало 3 пъти и все още е така.Разликата е,че ми върви с 1-2 дена  по-малко.

# 8
  • Мнения: 3 098
При мен нямаше промяна_нормален си е.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 359
Не. Само първият след раждането беше по-обилен и малко по-продължителен.

# 10
  • Мнения: 619
Да,ceга ми e по-обилен.

# 11
Zdravei te. Mного е важен този въпрос, и ще се радвам ако ми отговорите.Аз се притеснявам, защото още не ми е дошло в момента кърмя, сега сме на 4месеца.Притеснявам, но незнам какво да правя не съм ходила на доктор все още.Нормално ли е да не ти идва след раждане или трябва след кърменето да ти дойде.Незнам.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Zdravei te. Mного е важен този въпрос, и ще се радвам ако ми отговорите.Аз се притеснявам, защото още не ми е дошло в момента кърмя, сега сме на 4месеца.Притеснявам, но незнам какво да правя не съм ходила на доктор все още.Нормално ли е да не ти идва след раждане или трябва след кърменето да ти дойде.Незнам.
Нормално е .Не се притеснявай!На мен ми дойде след 5-ия месец.Някои майки все още нямат ис лед 8/9.Щом кърмиш,не се тревожи.

По  темата.Идва ми вече 3 път на месец и половина.Пак си на 5 дни,нормално...

# 13
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На мен след раждането цикъла ми стана редовен, а преди не беше такъв  Mr. Green Не е по-обилен от преди.

# 14
  • Мнения: 1 555
По- обилен, но нормализиран !!!

Общи условия

Активация на акаунт