Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 юли 2006, 16:47 ч.

Моята почивка

• 1 062
  • 9
  •   1
Отговори
  • там нейде .............
В тази тема  всеки може да споделя как е прекарал отпуската/ваканцията(ако иска де)

Ние бяхме на почивка в Поморие. Изкарахме си супер. жалко , че бяхме само за 5 дена. Надявам се август  пак да посетим моренцето за 4-5 дена и от 29. 08. до 10.09 сме на балкан-ще бъдем в Орешака.
ето малко снимки  http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_ALBUM&ALBUM_ID=2434

# 1
  • Sofia
има такава тема във  форума за пътувания
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110491.0

# 2
  • там нейде .............
има такава тема във  форума за пътувания
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110491.0

добре де

# 3
  • Sofia
Аууу, как те срязаха!
Аз пък за съжаление май няма да почивам това лято и ми е мн жално, като слушам за моренце. SadSad
Тъй че ходете!! Сега му е времето!
Стискай палци и аз поне септември да се класирам Rolling Eyes

# 4
Ние ще ходим на Поморие GrinningЯ разкажи, как беше-плаж, море цени Laughing

# 5
  • на село
И аз и аз ще съм в Поморие  Grinning, вярно кажи малко повечко, че не съм ходила от 2003г. там.
Цените на чадър, шезлонг, плажа как е ?

# 6
  • София
Ние бяхме на моренцето през юни. Много хубаво временце ни се падна. Бяхме на Златните и на малкия му се отрази прекрасно. Не излизаше от морето, ядеше всичко каквото му дам и вечер заспиваше при нас по ресторантите, а като се приберем само го прехвърляхме в кошарката. Сутрин ни оставаше да поспим до към 8 часа, след това закуска и към 9 часа вече бяхме на плажа и така до към 12 - 12:30 часа.
Абе хубаво си е на моренцето...

# 7
мисля че това ми беше последната почивка в БГ. Тръгнахме на море, а се озовахме в едно претъпкано и мръсно място, където, за да стигнеш до плажа трябва да преодолееш множество препяствия - строежи, бетонни хотели, задължително грозни, после хиляди хавлии. Говоря за Созопол, новия град, тръгнах натам с  романтични спомени от миналото, но се оказа, че градът вече съвсем не е онова приятно градче, което беше, а битак, панаир, пълен с долнопробни туристи от бившите страни от соц.лагера. Храната в ресторантите е отвратителна, обслужването също. Нямаш спокойствие и пространство никъде - нито на плажа, нито на улицата, нито в заведение. Жалко за хубавото ни черноморие, наистина, защото същата е картинката и навсякъде другаде. Така наречените инвеститори не можаха да проумеят, че хората отиват на море най-вече заради морето, пясъка, въздуха и ако то им се отнеме от бетонните сгради, просто черноморието се превръща в това, което е всеки каменен, мръсен град  #2gunfire
Като гледам цените в Гърция и Турция има доста изгодни оферти, а и от личен опит знам, че там поне храната и обслужването са перхектни

# 8
  • София
Аз пък за съжаление май няма да почивам това лято и ми е мн жално, като слушам за моренце. SadSad
smile3518 И аз така...в понеделник съм на работа...до другото лято.

# 9
  • Sofia
И аз така се успокоявам, ама то никога не се знае. При мен има 0.0000001 % шанс да имам отпуска, дано при теб се усмихне някаква възможност. че аз се чувстжам като труп без почивка.  Confused

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт