Какво обичате да правите в събота?

  • 3 888
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
хаха, Калине, докато не го ожениш, не мой се отърва Mr. Green
ти четеш ли-свободно време от абитуриентска до първо внуче, не ме карай да се надявам напразно

# 16
  • Мнения: 5 622
Климент става в 8. Пищи. Пие мляко(през това време успявам да си измия зъбите, лицето, да пикая, да направя кафе). Пищи. Играем.Пищи. Излизаме на разходка(ако мъжът ми почива, бива). Прибираме се. Пищи. Обядва. Пищи. Спи. Развихрям се. Ако е дал Господ имам 3 часа за удоволствия(през седмицата чистя Sad). Събужда се. Пищи. Яде. Пищи. Излизат с баща си до люлките. Аз живвам. Това е днешният ми ден с леки съкращения, най-вече от пищенето. Бебешки пубертет, какво да правиш. Rolling Eyes

И моето беше така, като беше бебе. Сега се ядва. За сега..............

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Ех...съботи, съботи...обичам да ставам късно, да се излежаваме, после да пием кафе. След това да отидем в парка за по кафе и да си приказваме лениво. Да обядваме на открито, после следобеден мързел и тихо гледане на ТВ. Вечерта да си поръчаме храна за вкъщи и след това да отидем с приятели в  клуб с жива музика...

Ако не беше темата, никога нямаше да се замисля какво съм правила преди в събота Crazy

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Събота ми е любима.
Сутринта чакам Нели да ме събуди- днес ми отпусна до 8.30. Закусваме, тя си играе, аз си правя кафе и излизаме на двора. Един час на пясъчника, люлката и къщичката и излизаме да срещнем приятелките й. Или в някой друг двор, или в едно кафе до нас, където се събират децата и си играят. Най-късно в 12.30 сме обратно в двора, защото на сянката е приятно хладно и чакаме да стане 13, когато Нели обядва. Спи от 13.30 до 17-17.30, а аз през това време слагам нещо да готвя и после на компютъра. Следобед следва същата програма в двора като сутринта. Пия си спокойно кафето, докато Нели доволно се засипва с пясък и отново излизаме на разходка с приятелчетата й до 20.30.
През банята и в 22 вече спи Mr. Green
Неделя- същата програма.

# 19
  • Мнения: 1 629
Ъъъ, таковата, Трилиън, ако искаш момченце, веднага менкам Климчо за твоето Нели Crazy

# 20
  • Мнения: 72
Основно разпускам. Съботата ми е единствения почивен ден и почивам активно. Днес бяхме на плаж - пълно щастие - и за мен ,и за детенце newsm08

Уууу  Shocked В Пазарджик има морееее?!?!
Имаме си да и то няколко  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 877
Ооо. Обикновено в събота излизаме и ходим някъде извън София или ако много ни мързи, в парка с приятели, някъде на обяд... такива неща. При рязък спад на нивото на мързела ходим на Витоша.
Сега сме принципно извън София... днес ходихме да караме водно колело в градското езеро. Намерихме острова на съкровищата.

Мюриель, ясно от кого се вдъхновяваш за революционни подвизи.

# 22
  • Мнения: 210
И на мен съботата ми е любима. Аз чистя в неделя, събота поне на този етап от живота ми си е само за мен.Срещи с приятелки, разходка по магазините, дори каране на колело и ролери. Принципно излизаме вечерта някъде с мъжо, но тези дни е Виена и пропуснах.

А сега смятам да чета "Вяра имам"...
И да се подготвям психически за умрялата неделя(още от ученическите си години я мразих)

# 23
  • Мнения: 509
Събота(за съжаление не всяка) е моят ден.Посвещавам го изцяло на себе си-фризьор,маникюр,козметик,обикаляне по магазините и все неща от този род и така до това време на деня,когато се приготявам  за излизане с приятелки.(това винаги)

# 24
  • Мнения: 2 792
Мотаме се, както се мотаме и в неделя, най-обичам да спретна една раница със сандвичи с различни видове сиренца и месеца и като излезем да се приберем в 9  Laughing.
  Днес стягах багаж за морето, утре живот и здраве сме там  Laughing

# 25
# 26
  • Мнения: 212
Климент става в 8. Пищи. Пие мляко(през това време успявам да си измия зъбите, лицето, да пикая, да направя кафе). Пищи. Играем.Пищи. Излизаме на разходка(ако мъжът ми почива, бива). Прибираме се. Пищи. Обядва. Пищи. Спи. Развихрям се. Ако е дал Господ имам 3 часа за удоволствия(през седмицата чистя Sad). Събужда се. Пищи. Яде. Пищи. Излизат с баща си до люлките. Аз живвам. Това е днешният ми ден с леки съкращения, най-вече от пищенето. Бебешки пубертет, какво да правиш. Rolling Eyes
   Ей,момиче,къде ти е "анти-мама" устройството?
Тя,съботата,е за хората,а както каза мойта щерка:"Ти си майка,не си човек."

# 27
  • Мнения: 1 799
Ами днес станахме в 8,00. Кафе, закуска и на плаж. После баня, обяд и малкия в леглото. Баба му остана вкъщи с него, а ние с мъжа ми излязохме с приятели-мотахме се цял ден по кафетата. После готвене, вечеря, малкия си ляга, а ние гледаме филми и така. Често излизаме, но днес - не. И неделята протича горе-долу така-плаж, разходки, кафе с приятели, релакс. Hug

# 28
  • Мнения: 348
Преди години обикновено в събота до 13.00 бях реанимация от петък вечер, който обичах още повече от съботата..., после се мотках по цял ден на кафе, а вечер на купон, на клуб, на вила, на планина, каквото паднеше, ееех колко беше гот  Laughing Сега обожавам да станем раничко, да си хапнем добре, да си изчетем вестника по интернет с кафенцето и след това да се разходим, да напазаруваме, а ако е хубаво времето да си дигнем чукалата към плажа и да пием цял ден бира и да се обичаме  Hug /тва с бирата от няколко месеца отпадна временно/.
Не си създавам навика да чистя и пера в събота, не искам да си я развалям и за това през седмицата върша всеки ден по малко. След три месеца очаквам съботите за пореден път да се променят  baby_neutral и този път с огромно нетърпение.

# 29
Радвам им се,..това са дните които прекарва ме заедно тримата.
Излежава ме се до късно,пиеме кафе,и ходим на гости при свеки.

Общи условия

Активация на акаунт