Какво обичате да правите в събота?

  • 3 895
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Събота си е работен ден за цялото семейство. Аз най-обичам да се чупя и после да ме открият в Харманли, ама на - все не успявам да се измъкна.  Mr. Green
Понякога обаче сутринта ни е свободна, тогава се разхождаме, където ни видят очите. До Харманли не сме стигали.

# 31
  • Мнения: 2 212
Василиска, кво толкова има в това Харманли, че натам те тегли  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 680
Ако сме с децата - сутринта се мотаем, а следобед ходим в някой парк, минаваме пътьом през някоя сладкарница, а вечер обикновено идват приятели на гости.
Ако пробутаме децата при бабите се излежаваме цял ден, гледаме филми или ходим на басейн, вечер сме на дискотека.

# 33
  • Мнения: 495
де да знам, всички дни ми се сливат wavey hug book newsm30 smile3541 newsm32 1crib feeding newsm64 newsm75 1ironing wash hang 1dishes beer3 luvbed

# 34
  • Мнения: 114
Основно разпускам. Съботата ми е единствения почивен ден и почивам активно. Днес бяхме на плаж - пълно щастие - и за мен ,и за детенце newsm08

Уууу  Shocked В Пазарджик има морееее?!?!
е, на басейн,   де - ние така си казваме "отивам на плажа"

# 35
  • Мнения: 1 063
Почти цял ден сме в леглото - спим! - или сме по магазини, и после задължително някъде навън на обяд, (отскоро и на басейн, масажи, козметичка и т.н.). Вечер излизаме. В неделя чистя и все се чудя какво още да изпера?! Mr. Green И на фитнес!

# 36
  • Мнения: 495
оф, и аз в момента уж чистя Sick
ама почистя малко и цъфвам пред компа clean badcomp

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Темата от "Какво обичате да правите в събота" плавно премина в "Какво правите в неделя".  Joy

# 38
  • Мнения: 3 447
Хм, откакто благоверният започна да бачка и през уикендите, съботата не се отличава от който и да е друг ден Rolling Eyes Нещо подобно на у мюриель, но без толкова пищене Simple Smile
Кико се събужда в 6 - неуважително ранен час. Не знам как някой може да е ухилен до ушите и да подскача в 6 сутринта, но факт - има и такива. Вземам го при мене, за да открадна още един час, който прекарваме в дрямка и кротко сукане. Към 7 ставам и имам половин час за чистене, къпане и приготвяне на кафе и закуска. През това време той си седи в леглото и ентусиазирано дрънка на новата си китара. Закусваме, след това го пускам да играе, аз пия кафе и преглеждам форОма. После излизаме за малко, готвим или си играем. Спи, после обядва - или обратното, както дойде. Правим си море на балкона. Излизаме. Играем си. Вечеря, баня, гушкане на дивана. Поне половин час гъделичкане и смях преди заспиване.
Ако баща му не е на работа, задължително мръдваме за няколко часа извън града. Обикновено се забиваме из разни села на етно туризъм, или правим пикници, или пък просто пътуваме и зяпаме по пътя.

# 39
  • Мнения: 6 167
В София събота сутрин ми е ден за срещи с близки приятелки на кафе в стил " Секса и града".  После - няма формула.

Тук съботата ми не се различава от другите дни, говоря с въпросните приятелки по телефона, но не е същото. Ден като ден, още повече, че съпруга ми работи.

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиска, кво толкова има в това Харманли, че натам те тегли  Laughing
А де, как да отговоря, като все не мога да стигна до това пусто Харманли? Laughing

# 41
  • Мнения: 5 577
 Blush Досрамя ме - аз си пращам детето на баба му от петък следобед още.

 В събота спим до обед с мъж, после се шматкаме из нас. В 16:00 той отива да го вземе от баба му за да го заведе при другата.  Embarassed
Аз си пия кафе у форума, после се глася, кола маски, маски, прически, лак, грим ... Включвам се на полуфинала (към 18:30) да взема детето от втората баба и да го заведа на първата и за събота през ноща. Това, около 1 час са ми контактите с отрочето уикенда.  И излизам пак. Embarassed Embarassed

Да не ви дразня, ама сама си завидях на уредения живот.

# 42
  • Мнения: 1 063
Темата от "Какво обичате да правите в събота" плавно премина в "Какво правите в неделя".  Joy
Че то за мен лично събота или неделя няма разлика. А това, което правя в събота, ако не го направя тогава, го правя в неделя. А и с мъжа ми сме заедно само през уикенда. През седмицата егоистично си пазим личното пространство.

# 43
  • Мнения: 1 462
Гениална идея!  Подкрепям.

# 44
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Обичам: да се наспивам;
да си подреждам и почиствам ;
душ+процедури;
лак;
разходка,кафе с приятелки;
обиколка по магазините;
разходка около София с приятли:
излизане вечер;

Общи условия

Активация на акаунт