Какво обичате да правите в събота?

  • 3 891
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 899
Тъй, предполагам не само на мен съботата ми е любима. Какво обичате да вършите в тоз така приятен и дългоочакван ден?
Аз обикновено чистя, занимавам се с цветята, готвя нещо по-завъртяно, излизам с приятелка на кафе, ходя до нашите или се разхождаме с любимия. А и обичам да си подремвам, определено  Laughing Харесва ми вечер да простра прането, да ми мирише на омекотител, да си сипем по една бира и да си говорим. Винаги се оказва, че имам и разни неща свързани с работата, с които се занимавам на спокойствие. Отваряме широко всички врати и прозорци и на всичко това му вика - мега релакс.
А при вас как е?

# 1
  • Мнения: 1 629
Климент става в 8. Пищи. Пие мляко(през това време успявам да си измия зъбите, лицето, да пикая, да направя кафе). Пищи. Играем.Пищи. Излизаме на разходка(ако мъжът ми почива, бива). Прибираме се. Пищи. Обядва. Пищи. Спи. Развихрям се. Ако е дал Господ имам 3 часа за удоволствия(през седмицата чистя Sad). Събужда се. Пищи. Яде. Пищи. Излизат с баща си до люлките. Аз живвам. Това е днешният ми ден с леки съкращения, най-вече от пищенето. Бебешки пубертет, какво да правиш. Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Въх, мюри, що така пищи туй дете бе?  Thinking Аз бих откачила.... Rolling Eyes

В събота обикновено чистя или готвя (днес само готвих), обикновено таткото се занимава с детето, но днес до обяд и на мен ми се падна.  ooooh!

Вечер отскачаме до близката пицария (днес не сме ходили)....

Такива неща.......

# 3
  • София
  • Мнения: 639
ами моята събота се състой предимно от спане до 11-12 часа поне /е когато половинката е на работа разбира се, иначе той става рано и ме буди/, после следва чистене, пускане на перална и готвене на нещо вкусно за вечеря. Вечерта когато скъпото се прибере излизаме на разходка и тя съботата свършила  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 550
Ъф, всеки ден е един и същ напоследък  Confused
Писна ми  Tired

# 5
  • Мнения: 2 212
Обичам да си поспя до късно, да стана, да си взема душ, да се помотая, после да излеза на разходка по магазините или просто така и да се прибера късно вечерта... Събота я обичам, за разлика от неделя...когато буквално мога да направя същите неща като в събота без проблем, но не ми е кеф не знам що...тъпо ми е в неделя  newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 780
. Събота я обичам, за разлика от неделя...когато буквално мога да направя същите неща като в събота без проблем, но не ми е кеф не знам що...тъпо ми е в неделя  newsm78

Щото си мислиш, че утре е понеделник и трябва пак да се ходи на работа.  Tired

А след събота е неделя - пак почивен ден.  Mr. Green

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Обичам да се махна от София...........да си лежим някъде на палатка......около нас да пеят щурчета...........и днес бяхме, но без преспиване  Grinning

# 8
  • Мнения: 899
Аа, да и аз обичам да се махна, но в неделя. Ако отидем някъде в събота и после не се чувствам отпочинала. А отиването нейде е свързано с физически усиля от моя страна, които не долюбвам особено.
Мързоч ме определя точно и ясно  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 114
Основно разпускам. Съботата ми е единствения почивен ден и почивам активно. Днес бяхме на плаж - пълно щастие - и за мен ,и за детенце newsm08

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Основно разпускам. Съботата ми е единствения почивен ден и почивам активно. Днес бяхме на плаж - пълно щастие - и за мен ,и за детенце newsm08

Уууу  Shocked В Пазарджик има морееее?!?!

# 11
  • Мнения: 2 849
Климент става в 8. Пищи. Пие мляко(през това време успявам да си измия зъбите, лицето, да пикая, да направя кафе). Пищи. Играем.Пищи. Излизаме на разходка(ако мъжът ми почива, бива). Прибираме се. Пищи. Обядва. Пищи. Спи. Развихрям се. Ако е дал Господ имам 3 часа за удоволствия(през седмицата чистя Sad). Събужда се. Пищи. Яде. Пищи. Излизат с баща си до люлките. Аз живвам. Това е днешният ми ден с леки съкращения, най-вече от пищенето. Бебешки пубертет, какво да правиш. Rolling Eyes
Joy Joy JoyМного ме развесели .То и при нас не е по-различно .Ставам към 7-7.30 ,Виктор си говори нещо ,гука ,бързам пия кафе ,изварявам шишета .Храня ,преобличам ,приготвам количката ,оправям легла ,пускам пералня и бегом на разходка .Ако имам късмет да поспи ,пия кафе с приятели .Прибирам се с бебе  в едната ръка ,бутам количка  с другата .Храня ,слагам го да спи и използвам 2 часа за релакс във форума .Пак разходка ,къпане и по леглата .Всеки ден ми е един и същ ,няма разлика събота или неделя . Crazy

# 12
  • Мнения: 1 052
Приятно пропилян, "Elegantly waisted" ден, посветен на приятели и любими. Може и нищо да не се случи, но пак е семеен.... малко чистене, малко любов, като екстра много слънце и мохито. А днес-бира. Малко женски полуден, малко хубав филм, част от книга и топли лъчи. Тото на връщане за разкош, и усмивки.. много усмивки.
А утре, утре ще се боря с неделната депресия, че вдругиден е понеделник...
P.S.: Гледам "Огледала", и там витамин С е споменат като много важен за костите и образуващ се от слънцето.... какви ли не неща научавам всеки ден от тази телевизия...

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Вече забравих какво обичам, но ще се постарая да си спомня и да се комплексирам.
В събота обичам-бавна и сериозна закуска със съпруга, да си сварим втора доза кафе. После да изчистим къщата "от-до", да ударим един душ и една дрямка. Да помааме по магазините и да излезем вечерта.
Или пък да си организираме някоя екскурзийка, пък почистването да отложим за събота.

Сега, отлагам всичко за между Филиповата абитуриентска и до първото внуче  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 629
хаха, Калине, докато не го ожениш, не мой се отърва Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт