Предотвратяване на Рака според Хомеопатичното лечебно изкуство и практика

  • 6 939
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравей Еди,

 - Сигурно си права, като страничен наблюдател, че за много от хората тези неща звучат неразбираемо.
 - И наистина хомеопатията е много сложно лечебно изкуство, това са ми го казвали и лекари, които после са учили и хомеопатия - цитирам: "такова учене до 03 - 04 през ноща!... аз като стдудентка по медицина не не съм се мъчила толкова"
 - Никъде не съм казвал че това е "Панацея" - напротив, още от самото заглавие уточнявам, че това е алтернативен метод за профилактика.
 - Колебах се дали да пусна темата, защото наистина,  с човешката мъка никой не бива и за миг да се "заиграва" никой, и съм абсолютно наясно че не трябва да се дават никакви напразни надежди, както и не съм ги и давал.
 - Но се престраших, тъй като непрекъснато във форума срещам толкова много мъка, отчаяние в резултат от рака... статистиката също показва застрашително нарастване на заболелите, а телевизията всяка вечер показва протестиращи поради липса на лекарства.
  Преди седмица споменаха и за една единствена ампула с цена 1500 EUR-o !? - ей това за мен е брутално, на фона на 5 лв за най скъпото хомеопатично лекарство.
 - Колкото за намека за зарибяване - Не!, но като информиране за Класическата хомеопатия - да,  тъй като много съм страдал от господстващата медицина, но сега с хомеопатията си възвърнах здравето.
Освен това аз не приемам раковоболни - за това си има отлични Лекари - Хомеопати и в един от форумите със заглавие: "Да обсъдиме хомеопатите" има доста телефони, адреси и реклами за тях. Peace

# 61
  • Мнения: 323
всеки сам избира как да се лекува ; добре че все още имаме алтернативи, защото на мен хомеопатията ми помогна. познавам и други хора, на които е помогнала, познавам хора, които са се излекували не с хомеопатия, а с други нетрадиционни методи. има начин да се предпазиш от рак и от други "неизлечими" заболявания, само че това не става след като вече са ти го открили

Ами всъщност не е точно така. На моя приятелка майка й се излекува напълно/без лекарства, дори и хомеопатични/ от миома за около 2-3 год. Лекарите казаха, че не е възможно, но имаше снимка от преди, така че случаят не беше класифициран като грешна диагноза, но не беше и обяснен. А иначе си съвсем права за силата на нетрадиционните медицини, наречени хомеопатия, гладолечение или дори бабини деветини.  

Така че Александър  newsm10

А само да подчертая, че хомеопатията лекувайки причините на болестта, а не последствията наистина постига много добри резултати. Детето на сестра ми след 7 шишета антибиотик за 2 години се излекува от 1 хомоепатично хапче и 4 години след това не се е налагало да пие нито веднъж антибиотик. Сори за офф-а  Hug

# 62
  • Мнения: 490
Изобщо не мога да схвана смисъла ..... newsm78
Четох, четох, и нищо не вдявам бе!? #Crazy
Накой да ме светне? Grinning

# 63
  • Мнения: 545
и аз не вдявам.... александър, момченце съм, и наистина не вдявам. можеш ли да опиташ... по-бавно и по...ъъъ... кротко?

# 64
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
- Добре, питайте ме конкретно за едно нещо, което ви е впечатлило Simple Smile и ще се опитам да го обясня по най-разбираем начин, обещавам! Peace

 

# 65
  • Мнения: 1 735
Много хубава тема!
Александър ,поздравления за това което правиш!   bouquet

А какво мислиш за Продан Христов?

# 66
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А какво мислиш за Продан Христов?

 - Ако наистина неговото лекарство атакува само раковите клетки, без да има странични ефекти (по-точния израз би трябвало да е - Вредни последствия) - Чудесно, какво по-хубаво от това!

 - Аз говоря за друго, за условията подготвили почвата за отключването и развитието на рака и съответно за профилактиката му, което освен това постига още две неща:
 - Спира предаването на "Карцинозиновия Миазъм" в следващите поколения, и
 - Повишава качеството на живот на освободения от този Миазъм. smile3529

# 67
  • Мнения: 14 654
а сините склери на очите какво характеризират? ако може малко информация за това

# 68
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Специално при деца - наличието на Карцинозинов Миазъм и в по-малка степен на Туберкулинов Миазъм, и в съответствие и с цялостната хомеопатична "картина" - на нуждата от едното или другото хомеопатични лекарства.  Hug

# 69
  • Мнения: 14 654
благодаря алекс, синът ми е със сини склери и за това попитах. пил е туберколин за остро състояние обаче

# 70
  • Мнения: 4 150
Има теория,(идеите се доближават много до теzи на дадените от Александьр) , че майка,която не е кьрмила детето си,а е искала има zавиШен риск от рак на гьрдата.
По таzи теория ракьт на гьрдата се явява на психо/емоционално ниво /врьzка майка/дьЩеря.Може майката да е далеч от детето си и поради тоzи стрес след години да раzвие рак на гьрдата като компенсираЩо доближаване до кьрменето...увеличаване на гьрдата (вместо мляко) с тумор.Или при раzдяла на майка и дете насила или по сте4ение на обстоятелствата.
Не го обясних добре...сложно е,но мога да дам линк,ако някой иска,ина4е е оф топик. Peace

Друг е вьпроса,4е лекарства има дори и в напреднал стадйи,но те се предават само от уста на уста в определени крьгове.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 967
Има теория,(идеите се доближават много до теzи на дадените от Александьр) , че майка,която не е кьрмила детето си,а е искала има zавиШен риск от рак на гьрдата.
По таzи теория ракьт на гьрдата се явява на психо/емоционално ниво /врьzка майка/дьЩеря.Може майката да е далеч от детето си и поради тоzи стрес след години да раzвие рак на гьрдата като компенсираЩо доближаване до кьрменето...увеличаване на гьрдата (вместо мляко) с тумор.Или при раzдяла на майка и дете насила или по сте4ение на обстоятелствата.

Значи аз попадам в тази група. Но моя син не искаше да суче и аз 1м. се цедях, за да му давам кърма. Отделно баба ми /майката на майка/ ми е починала много млада от рак на гърдата. Значи ли че със сигурности ме очаква тази болест?

# 72
  • София
  • Мнения: 2 967


Друг е вьпроса,4е лекарства има дори и в напреднал стадйи,но те се предават само от уста на уста в определени крьгове.



Моля те това го обясни по-ясно!!!

# 73
  • Мнения: 4 150
Цитат
Значи аз попадам в тази група. Но моя син не искаше да суче и аз 1м. се цедях, за да му давам кърма. Отделно баба ми /майката на майка/ ми е починала много млада от рак на гърдата. Значи ли че със сигурности ме очаква тази болест?

Няма слу4айни неЩа...Виж как то4но ти сега 4етеШ тук и аz пиШа...И ти раzпоzна "конфликта си" сама.Браво  bouquet
Според таzи теория иzцелението или превенцията е намирането на конфликта(при много хора това не става) и реШаването му от самия него на психо/емоционална основа.Т.е Щом си осьzнала,че това те мьчи ,ве4е си наполовина иzлекувана.Останалото е да преработиШ таzи емоция,да я отхвьрлиШ и да станеШ нов човек беz обременености от миналото.
Ако успееШ,няма да стигаШ болест.
А повярвай ми,не е трудно. Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 2 967

Няма слу4айни неЩа...Виж как то4но ти сега 4етеШ тук и аz пиШа...И ти раzпоzна "конфликта си" сама.Браво  bouquet
Според таzи теория иzцелението или превенцията е намирането на конфликта(при много хора това не става) и реШаването му от самия него на психо/емоционална основа.Т.е Щом си осьzнала,че това те мьчи ,ве4е си наполовина иzлекувана.Останалото е да преработиШ таzи емоция,да я отхвьрлиШ и да станеШ нов човек беz обременености от миналото.
Ако успееШ,няма да стигаШ болест.
А повярвай ми,не е трудно. Peace




Да, може би си прав! По принцип знам, че за каквото и да било, осъзнаеш ли си проблема, означава, че наполовина е решен.

Общи условия

Активация на акаунт