Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Дани от Дома за отглеждане и възпитание на деца лишени от родителски грижи - с. Доганово тези дни беше на кандидат-студентски изпит в Благоевград. Писала е и по темата и теста е направила ... резултати още нямаме, но тъй като тя е кръгъл сирак, достатъчно е да има над 3 и е вътре! Party Освен това тя е много старателна и нахъсана, така че сме убедени, че се е справила добре! Peace
Директорът на дома г-н Дунчев е уговорил общежитието с директорката там.

Молбата ни е, ако има някоя майка от Благоевград, която да иска да ни съдейства, да й помогне докато се установи и свикне с града ... за нея това е ново и съвсем непознато място. Искам само да подчертая, че ангажиментът не е финансов!!! Ние ще се погрижим да й осигурим всичко необходимо.

Искам сърдечно да благодаря на Ерика за тестовете, които ми изпрати, също така и на Кики29 за безплатните уроци, с които помогна! Момичета, наистина много ви благодаря! Hug  bouquet
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Супер, радвам се и стискам палци на момичето. Не съм от Благоевград, обаче
Цитирай

Здравей,
След, като Дани ще има общежитие й остава да създаде контакти и нови приятелства с връстници в Благоевград.
В БЧК имат страшно много доброволци-младежи, които ще подадат ръка на Дани и ще направят прехода й към града по-лесен. Добоволците имат сбирки в сградата на БЧК , организират си какво ли не - мисля, че за Дани е добра среда.
Освен това младежите-доброволци познават децата от Доганово, тоест по всяка вероятност се познават дори с Дани ( мисля, че работят по проекти там)
Официалните координати на БЧК са:

Надежда Рачева
директор
Областен съвет на БЧК

тел.: (073) 885094
факс: (073) 881455
Ул. "Тодор Александров" 44
Благоевград 2700
E-mail: blagoevgrad@redcross.bg

ако варианта ти допада, пиши ми на лични, ще направя връзка и конкретно с младежи от Благоевград и ще ти дам по-лични координати на младежки червен кръст там.

Peace
Цитирай

София

Лени, идеята ти ми допада много, но първо мисля да я споделя с директора на дома, въпреки че той ме упълномощи аз да се оправям с този въпрос!
Така че дай ми малко време ... може би няколко часа, за да се свържа с директора (имам още няколко неща за дома, които трябва да свърша преди да му звънна) и ще ти пиша допълнително! Peace

Мерси ... и на теб, и на Франзела Злобела! Hug  bouquet
Цитирай

42.016399,23.101179

Въпреки че лятото често отсъстваме от града ще се радвам да и помогна с каквото мога.  bouquet
Цитирай

София

Въпреки че лятото често отсъстваме от града ще се радвам да и помогна с каквото мога.  bouquet

Страхотно! Не знам какво е разписанието на тамошния университет, но предполагам, че ще имаме нужда от помощ чак след средата на септември! Peace

Искаш ли да си разменим координати на лични?! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.