Къде се намира поликлиниката към института по педиатрия

  • 6 996
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
момичета спешно ми трябва адреса, може и на карта.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 4 053
не е ли в двора на МА newsm78 от страни на Майчин дом

# 2
  • Мнения: 5 370
Хм....Това не е ли педиатрията, дето ходих аз с дребо посред нощ за високата Т/
ако е така, се намира точно на ъгъла м/у Хигиената и Военна болница.

# 3
  • Мнения: 109
Медицински център по детски болести ЕООД
(бивша поликлиника на Института по педиатрия)
newsm78
Адрес: ул. "Найден Геров" № 2
Тел.: 952-18-14, 952-38-40 в. 239
Центърът приема деца от 0 до 18 г. от цялата страна. Разполага с 37 висококвалифицирани лекари - университетски преподаватели и хабилитирани лица, работещи по всички профили на педиатрията. Сключен е договор с НЗОК.
Кабинети: Детска неврология и ЕЕГ (работи с кърмачета и недоносени бебета; Детска ендокринология (работи по скринингова програма за вродена хипотиреоза) и диабет; Детска кардиология - извършва ехокардиография и пренатална ехография; Детска ревматология - извършват се пункции на стави; Неонатологичен кабинет - извършва трансфонтанелна ехография; Гастроентерологичен кабинет - извършва ехография на коремни органи; Кабинет по хранителни алергии; Нефрологичен кабинет - извършват се ехография на бъбреци и надбъбреци; Очен кабинет - извършва пълна компютърна диагностика; УНГ кабинет - извършва операции на сливици; Физиотерапия - работи с деца с ДЦП и по всички профили на физиотерапията и рехабилитацията, лазертерапия, лазерна акупунктура; Детски пневмолог; Психолог

# 4
  • Мнения: 3 164
Благодаря ви  bouquet знам, че може да се разчита на вас Grinning  ако не съм нахална обяснете ми моля  по-подробно за ул. Найден Геров" Embarassed ходиласъм, но сега ми се налага да обясня на близки  как да стигнат до там-с кола от Дружба Praynig

# 5
  • Мнения: 3 164
Хм....Това не е ли педиатрията, дето ходих аз с дребо посред нощ за високата Т/
ако е така, се намира точно на ъгъла м/у Хигиената и Военна болница.

да, и аз имам спомени , че е някъде там Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 370
Хм....Това не е ли педиатрията, дето ходих аз с дребо посред нощ за високата Т/
ако е така, се намира точно на ъгъла м/у Хигиената и Военна болница.

да, и аз имам спомени , че е някъде там Rolling Eyes
В такъв случай хващат за ушите булевард ПРАГА, нагоре, нагооооре, после по Георги Софийски покрай Военномедицинска и то се пада на ъгъла.....абе някъде там ако могат да спрат.... ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 164
Хм....Това не е ли педиатрията, дето ходих аз с дребо посред нощ за високата Т/
ако е така, се намира точно на ъгъла м/у Хигиената и Военна болница.

да, и аз имам спомени , че е някъде там Rolling Eyes
В такъв случай хващат за ушите булевард ПРАГА, нагоре, нагооооре, после по Георги Софийски покрай Военномедицинска и то се пада на ъгъла.....абе някъде тамако могат да спрат .... ooooh!

ами то пред самата поликлиника има нещо като малък паркинг.......нали newsm78

# 8
# 9
  • Мнения: 109
http://www.ukazatel.com/sofia_map.php?l=Н

Нещо не ми се получава уголемената карта  newsm78 Намираш улицата в списъка, после с кликване върху отбелязаното в картата ще си я увеличиш.

# 10
  • Мнения: 3 164
Валентина-за теб  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 370
Хм....Това не е ли педиатрията, дето ходих аз с дребо посред нощ за високата Т/
ако е така, се намира точно на ъгъла м/у Хигиената и Военна болница.

да, и аз имам спомени , че е някъде там Rolling Eyes
В такъв случай хващат за ушите булевард ПРАГА, нагоре, нагооооре, после по Георги Софийски покрай Военномедицинска и то се пада на ъгъла.....абе някъде тамако могат да спрат .... ooooh!

ами то пред самата поликлиника има нещо като малък паркинг.......нали newsm78
Да, има.

Общи условия

Активация на акаунт