Казвате ли истината във форума? 2

  • 4 623
  • 119
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 155

Аз давам пример с темата на Емичка - ако беше от някой стар убедена съм, че много по-лоши неща щяха да се четат!  Naughty

Напротив, "старите" щяха да си траят, а новите - да викат "браво"  Whistling


уфф, тва стари-нови ме дразни , ама ...

# 31
  • Мнения: 698
Ама новите, или старите го правят това?

Да не кажа всички - ама масово - нови, стари, все едно - всички масово се мазнят на "старите".

Ти си изключение - теб не съм те видяла да триеш на някого сол на главата. То си зависи и от човека, разбира се. Ай стига съм ти се умилквала.  Grinning  Mr. Green

Пак обърнахте темата 

Верно си е - млъквам.

# 32
  • Мнения: 3 164
Обикновено всички стари се умилкват на стария, плюс зайците, които рядко се осмеляват да пишат нещо различно от общоприетото, и също по същия начин всички стари барабар с новите скачат на новака и го правят да съжаява, че се е регистрирал...
Сега по-ясно ли е  Laughing

моля, моля.....подчертай го дебело, че не се отнася до всички стари  Crossing Arms
 стига обобщения Grinning

# 33
  • Мнения: 5 577

Аз давам пример с темата на Емичка - ако беше от някой стар убедена съм, че много по-лоши неща щяха да се четат!  Naughty

Напротив, "старите" щяха да си траят, а новите - да викат "браво"  Whistling

Е как щяло?  Shocked
Мале, ако беше стар бих му казала аз по така ...  Close
Ама Емичка не съм я срещала скоро и не мога да и кажа напр. "зъбла".

Буболечка, мерси.  Embarassed Трия аз, ама няма за какво - много праведни тия старите бе.  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 212
Обикновено всички стари се умилкват на стария, плюс зайците, които рядко се осмеляват да пишат нещо различно от общоприетото, и също по същия начин всички стари барабар с новите скачат на новака и го правят да съжаява, че се е регистрирал...
Сега по-ясно ли е  Laughing

моля, моля.....подчертай го дебело, че не се отнася до всички стари  Crossing Arms
 стига обобщения Grinning

 hahaha hahaha hahaha С мойте камъни...Ей тва ние сме икзлючние - стар на стар нож вади  Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 6 155
Македонска, брееее  ooooh!

Ей за това говоря:


От сега да знаете, че ще си запиша и след време ще пусна подобна тема, ама анонимно в Семейния. Държа да ме милосвате и скъпосвате много, без да ме питате на колко години съм  Flutter

Тц, Кейси, ако искаш наистина да направиш сравнение, пусни го от своя си ник - да се види кой ще се осмели да плюе така.

На някои хора не им стиска да плюят по "стари"  Laughing

# 36
  • Мнения: 631
Нови, стари - все ми е тая казвам каквото имам да кажа и не си пестя думите. Нова съм, никого лично не познавам, а и да познавах пак така щеше да бъде.

# 37
  • Мнения: 2 047
  Тази емичка не е нова, на повече от година й е регистрацията.

# 38
  • Мнения: 7 837
 Twisted Evil Хайде де, откога чакам някой да ме плюе. Само мухи пускам и никой не лапа въдицата  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 6 155
Twisted Evil Хайде де, откога чакам някой да ме плюе. Само мухи пускам и никой не лапа въдицата  Mr. Green

Пусни тема, че си изневерила и първа ще те плювна  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5 577
 Naughty Продължавам да не съм съгласна. Точно пък мисля на Кейс по-бихме и казали, че постъпката е загубена, тъпа и лишена от смисъл. И че не е бивало да казва на мъжо си, сякаш е на 15 години неопитна патка.  Laughing

Ей, ще ме накарате да изневеря на мъжо само и само да видя какво ще кажете после. За каузата на форума!

# 41
  • Мнения: 5 622
 Ako някой не казва, мислиш ли, че точно сега ще си признае?  Wink

За мен няма какво да казвам. Който ме познава знае.  Peace

# 42
  • Мнения: 495
Кейси, почни да ме цитираш и след това направи коментар, който няма нищо общо с написаното от мен или поне не с края, и за капак сложи един размахан пръст и глей кво става Mr. Green

# 43
  • Мнения: 7 837
 Naughty Meryt Naughty ама после  Naughty спамът се трупа  Naughty на мой гръб  Naughty

# 44
  • Мнения: 5 622
Naughty Продължавам да не съм съгласна. Точно пък мисля на Кейс по-бихме и казали, че постъпката е загубена, тъпа и лишена от смисъл. И че не е бивало да казва на мъжо си, сякаш е на 15 години неопитна патка.  Laughing

Ей, ще ме накарате да изневеря на мъжо само и само да видя какво ще кажете после. За каузата на форума!

Повод ли си търсиш скъпа?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт