Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

След темата за гадаенето по никове ми се прииска да се разнообразя. А като си спомних що идеи измислихте за Спаските, а пък те хич даже не ги употребиха... тъй де, да не става зян творческият ви потенциал; пък и така няма да ми се налага да обяснявам "аз съм бе, аз съм"  Laughing
Цитирай

След темата за гадаенето по никове ми се прииска да се разнообразя. А като си спомних що идеи измислихте за Спаските, а пък те хич даже не ги употребиха... тъй де, да не става зян творческият ви потенциал; пък и така няма да ми се налага да обяснявам "аз съм бе, аз съм"  Laughing

Ти малък творец ли си? Wink
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Пфу, не те е срам! Mr. Green Че какво още искаш, бе жена?
А аз всеки ден гледам какво си написала за Анда и толкова се радвам!  Love
Цитирай

Sverige

hahaha hahaha hahaha rotfImao rotfImao rotfImao newsm65
Цитирай

сложи нещо грандоманско и натрапчиво, от типа "Вижте ме, ехооо, аз съм тук"
 Sick #2gunfire #Cussing out newsm78 #Crazy Laughing Very Happy
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Никът ти си е достатъчно оригинален. Плз, не го сменяй и ти...
Цитирай

Ти си знаеш силните страни...Това, с което аз те свързвам,са приказките и рисунките...по стени... Laughing
А,да добавя,и някоя каменна фигура,ама няма да ти отива според мен...
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

hahaha hahaha hahaha rotfImao rotfImao rotfImao newsm65
newsm78
Става дума за "Anda is...", което се променя всеки ден (или поне аз му хвърлям по едно око всеки ден, за да видя какво пише). Ей онуй, долу, под чертата. А, видя ли го сега?  Mr. Green
Цитирай

Sverige

Даде, баш за него, ама ти си казала, че гледаш как Анда е написала, а то това е автоматично се рефрешва там на 1 минута ли колко и се променя самичко...остава Анда да го сменя  35 35 35 За това ми стана толкова смешно...
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Даде, баш за него, ама ти си казала, че гледаш как Анда е написала, а то това е автоматично се рефрешва там на 1 минута ли колко и се променя самичко...остава Анда да го сменя  35 35 35 За това ми стана толкова смешно...
Смешно й било... Mr. Green Сега ще ни бие Анда и двете, че й грозим темата.  Rolling Eyes
Цитирай

Sverige

А няма да ни бие, даже ние май и вкарахме идея - Андич, що всеки ден сама не си мислиш по нещо такова на мястото на това, защото сигурна съм твоето въображение е по-богато от това на подписчето  Hug
Цитирай

whiskey bar

ако искаш да ти е секси аватара-сложи си мария - ако си спомняте я обявиха за най-секси жена в бг...охохохохо..бг-гот ми е!
Цитирай

tardis

Андита Wink

Като как искаш да звучи? Сериозен ли или майтапчийски да е?
Абе... задай някакви параметри все пак, por favor Very Happy
Цитирай

ако искаш да ти е секси аватара-сложи си мария - ако си спомняте я обявиха за най-секси жена в бг...охохохохо..бг-гот ми е!

Айде нема нужда. Sick

Иначе по темата  никът ти си е дост. готин.
Цитирай

хахаха, Мария!!! Анда?!!! 35 35 35

Сириъз, ако искаш разнообразие, запази Анда, а прибави на вкус предисловие ала Франзелата.
Другарката Анда, Анда с банда, Коя е Анда, Анда-Панда, Милата Анда и прочее... като решиш за ника, ще ти пусна предложения за аватара Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора