Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 юли 2006, 01:49 ч.

low cost авиокомпании

• 600
  • 3
  •   1
Отговори
ние двамата и бебето искаме да летим до рим.разгледах сайта на wizz air и нищо не разбрах.моля ако има родители летяли с low cost авиокомпании да споделят как е,с коя компания и въобще всякакви впечатления от този летеж с бебока!

# 1
Wizz air са добра компания. По принцип евтините самолетни компании тръгват и спират на по-отдалечени летища заради по-ниските летищни такси. Обикновено се налага да се плати малка сума за превоз от летището до големия град. Повечето не включват предлагането на храна и напитки в самолета. За тях трябва да се плаща допълнително. Това е което знам, но не съм се возила. Съпругът ми е летял с Ryanair и е доволен.

# 2
  • София
Аз писах дипломна работа за Ryanair. Но това беше преди 4 години.
Ако си в България заложи на известните авиокомпании. Нали имаше 2 случая с пътници, зарязани на летището.
Иначе low-cost авиокомпаниите залагат на полети без екстри. Плащаш си само пътя без храна, списания и подобни неща.

# 3
  • Scotland
 Аз лично съм на мнение, че от самолетни билети не трябва да се пести. Обикновено евтините компании, често си позволяват да променят полета в последният момент и да няма друга алтернатива. Имам познати с провалени пътувания по тази причина. Освен това, мерките за сигурност и безопастност, както и качеството на обслужването е доста занижено. Даваха едно предаване за Ryanair, в което стюардесите разказваха как времемто за проверка на самолета е критично намалено между полетите, защото мотото на шефовете е: "Самолет на земята не изкарва пари." Мисля, че това важи за всички авиокомпании, които предлагат евтини билети към всички дестинации.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт