мнения за ясла"Делфинче"-Бургас

  • 552
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
намира се в селото,в М.рудник.... има ли някой,4ието дете да я посещава....
бихте ли ми казали какво ви е мнението,понеже ни предстои септември да по4ваме там.
благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 953
Сави ходеше в Морска звезда, но от мами съм чувала, че добре ги гледат децата и са доволни.

# 2
  • Мнения: 689
 tedka* чувала съм доста хубави неща за тази ясла. На много познати децата бяха там и са доволни. Само, кажи ми, колко по-рано подаде документи, за да приемат малката от септември. Аз все още мисля къде да дам моята. Навсякъде ми е еднакво далеч и незнам...

# 3
  • Мнения: 1 035
офф,ми аз нищо не съм подала,ма и не ми искаха...  newsm78
дадоха ми един лист на който пише какви изследвания се искат и ми казаха,на 01.09. да отида с резултатите и тогава ще ми кажат вси4ко необходимо   Rolling Eyes
казаха само,4е първата седмица,ще ходим до обяд и ,4е ще трябва да оставям с нея...само това Confused



п.с. а вие и две4ките,защо не пишете в от4етни в бургаската ни теми4ка?  newsm78
ще се радвам да се запознаем на някоя от срещи4ките ни  Hug

# 4
  • Мнения: 689
Ами аз честно казано не съм от най-редовните във форума, пък и май не съм влизала в отчетните, но сега ще го направя.
tedka*, като започнете да посещавате яслата, пиши как е. Какви изследвания искат и т.н., и как се чувства малкото Деби, понася ли му обстановката.

# 5
  • Мнения: 953
Аз ви чета в отчетните но в новите ви теми не съм се включвала, но и аз съм от МР, може и да се видим, ако искаш в събота или неделя че аз съм от работещите мами.

# 6
  • Мнения: 1 035
Аз ви чета в отчетните но в новите ви теми не съм се включвала, но и аз съм от МР, може и да се видим, ако искаш в събота или неделя че аз съм от работещите мами.

а каде ходите на ясла?  newsm78

относно срещи4ката...ние сме всеки ден на Игликата....от 10-12ч  и следобяд след 18-19ч

# 7
  • Мнения: 953
Може да минем в събота или неделя след 18-19 часа, но зависи от мъжа ми, тъй като на мен мие далече и ходим там само с колата. Жимеем на третата спирка на 211.
Ние почти всяка събота и неделя ходим но в различни часове.
Дали ще те позная по снимките?

Общи условия

Активация на акаунт