Кога ще дават конкурса за мис Вселена

  • 1 235
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Или вече го даваха Rolling Eyes и не мога да намеря темата за мис Вселена ooooh!

# 1
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Или вече го даваха Rolling Eyes и не мога да намеря темата за мис Вселена ooooh!

Вчера имаше реклама по GTV, че ще дават някакъв конкурс"Мис Вселена", който е бил в Лос Анжелис.Не знам дали за него питаш-ще го дават на 26.07., ама часа не помня.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Точно същия, на запис ще е на 26 юли, той вече се проведе и резултатите са известни...
Поиграй си с чичко Гугъл и ще разбереш коя е победителката...

# 3
  • Мнения: 1 153
Благодаря за инфото  bouquet

# 4
  • Мнения: 822
Вчера го даваха по Канадската CTV.Ако искаш резултатите,мога да ги постна,но предполагам искаш сама да го гледаш...

# 5
  • Мнения: 260
Мис Пуерто Рико е победителката. Казва се Сулайка, и припадна на сцената. Изнесе я един бодигард.  #Crazy

# 6
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ей, тази ми беше фаворитката. Grinning

# 7
  • Мнения: 1 393
И в US го даваха вчера вечерта.
За голямо мое разочарование българката отпадна още в самото начало, дори в  първите двадесет не я класираха.  Sad

# 8
  • Мнения: 404
Аз го гледах и не видях да припада, а се разплака.

# 9
  • Мнения: 404
Сега прочетох, че на пресконференцията след това е припаднала леко, като бързо се е свестила след това, след като са и дали да пие течности.  Но на сцената нищо не стана непосредствено след като обявиха, че тя е новата Мис Вселена.

# 10
  • Мнения: 7 091
Аз пък бях разочарована, на мен повече ми хареса японката.
Тя и канадката (от Бг произход) отпадна като стигнаха до 5-цата. Някой може ли да ми каже миналата мис Вселена, която е представител на Канада от какъв произход е? Имаше силен акцент, но не можах да разбера.  newsm78

# 11
  • Мнения: 822
Рускиня мисля...Наталия Глебова или нещо подобно.Те водещите затова казаха,че момичето от Канада може би ще стане жертва...Понеже миналата година канадка е била победителката.И аз съжалявам за нашето момиче...

# 12
  • Мнения: 1 153
Аз днс по обедните новини гледах победителката,ами готина е Peaceно ми се иска ад изгледам целия конкурс Grinning

# 13
# 14
  • Мнения: 3 098
В сряда по GTV Ще дават конкурса(26.07)от 21.00 4аса,с повторение на следваЩия ден от 13.00 4аса.
Ето:http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=913373

Общи условия

Активация на акаунт