Сексуалното привличане към най-неподходящия човек

  • 13 821
  • 165
  •   1
Отговори
# 45
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Човекът буквално си те сваля и то по най-баналния и тъп начин-да се оплаква от връзката си.Разбирам,че в такъв момент си неспособна да го осмислиш,т,к си привлечена от него и някак си подсъзнателно това ти се иска и да чуеш от него.Явно той е забелязал искрата в погледа ти и е решил да се възползва,естествено ако мине номера.Самият факт,че е отишъл при мъжа ти да го пита едва ли не,означава,че изобщо не му е истински приятел и не му пука.Ако нещо стане евентуално,да има оправдание че ти си тази която едва ли не го е изнасилила.Не си заслужава да си разваляш семейството заради такъв мъж.Но все пак решението е твое.Успех

# 46
Не е толкова странно това, което чувстваш. Развихрила се е сексуланата ти фантазия. Остави нещата само до това положение. Просто не си струва за някакво си моментно удоволствие (пък и знаеш ли дали ще е така?!) после да изпитваш постоянно угризения. А ще си гузна със сигурност, щом така се смущаваш от сегашните си мисли.
Аз на твое място, бих "посънувала" малко въпросния човек, насън бих направила всичко, което си мисля и така ще се опитам да изживея тази страст.
Успех и умната! Не причинявай болка на съпруга си!  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 2 271
Според мен, Объркана и Виновна, само ти се струва, че и той изпитва нещо към теб. И то защото ти се иска - ти мечтаеш.
Не мога да кажа, дали е правилно, или грешно, дали е нормално, или не, но факт е, че такива неща се случват. Според мен трябва да се научиш да превъзмогваш тези емоции, за да не навредиш на семейството си. Не казвам, че не трябва да обръщаш внимание на чувствата и желанията си, но ние не сме животни и не може да действаме само инстинктивно. По някога правим жертви и компромиси със себе си, в името на нещо, което е наистина важно - в случая това е семейството. Явно осъзнаваш, че това  е лошо за отношенията ти с мъжа ти и  го подтискаш, което е добре. Според мен ще отмине, ако ти положиш усилия. Въпроса е да си го поставиш за цел - мисли си с какво твоя мъж е по-добър от него, какво не харесваш в приятеля му и най-вече - представи си, че вече си преспала с него... Как се чувстваш сега? Кое чувство е по-силно - задоволството, или болката и вината? В крайна сметка добре ли е, че си го направила, или съжаляваш?
Желая ти да бъдеш силна и да излезеш доволна от това положение!

# 48
  • Мнения: 1 753
Оф, неам нерви да чета всичко...

Сега моето мнение. Според мен онзи те сваля. Просто само от разказа ти мога да го усетя... Аре молим ви се - приказки за нещастната му връзка, ДВА танца, преди това си измива ръцете пред съпруга и му казва, че ще танцува с жена му... Ми хубаво бе, пич, танцувай, кво уведомяваш... Гузен негонен бяга, нали се сещаш...
И... ти си му се вързала. Нормално! Моят съвет също е да се дистанцираш, както и се опитваш да правиш де, което си е похвално. Просто избягвай да се виждате и на него ще му мине мерака и на теб също.

Иначе ще се получи селска история. Не се поддавай на моментни хормонални дисбаланси  Mr. Green

Айде успех - ние стискаме палци!  Wink

# 49
Оффффффффф.момичета,вече не знам..........
т.е. знам де,не трябва 100% да предприемам нищо.осъзнавам го много добре!Не искам да направя мъжа си на глупак (макар че само като си мисля за друг го правя),не искам да се поддавам,не искам въобще да ми минавам разни мисли през главата както е 98% от времето.

Да ви кажа какво стана вчета.Прибираме се с мъжа ми към вкъщи.Гледам той пропусна нашата пряка и завива по тази ,където живее въпросния господин,няма да ви казвам,че изтръпнах.Питам го къде отиваме и защо и той ми казва,че имал малко работа за 10 мин при приятеля му и че ще го изчакам за малко,нали съм нямала нищо против,че е само за малко и си тръгваме.А и най-лошото беше ,че имаше разговор с един негов роднина,а не точно с въпросния и аз ,познайте....да съм си поговорила с него докато той свърши.Направо щях да припадна....
Като отидохме приятеля му (ще го кръстя примерно Иван) ни поздрави и изчезна на някъде.Имаше явно доста работа,защото при него бяха около 5-6 човека,както и да е де,след малко дойде да си поговорим разни общи приказки.Аз започнах нещо да го базирам ,че много се беше напил онази вечер и т.н. и той си призна ,че малко е прекалил с алкохола.Иначе нищо не се случи,само дето в мен бушуват няма такива емоции!!!!Поне се държах както винаги до сега ,за да не се усети какво става!
Само като ни се срещнат погледите и откачам!!!
И започнах с нова тактика,оглеждам го тайно и си набивам в главата колко е гнусен,един слаб такъв и всякакви такива,как ще се разочаровам и т.н....добре ама все още не ми минава и вече не знам какво да направя!!!!!!!!!!!!!

А това,което най-много ме дразни в цялата история е ,че грам,ама грам не е мой тип,не съм сигурна дали бих го забелязала ако го видя на улицата без ад го познавам и ме адски яд,че мога да имам такива мисли за него-поне да беше някой красавец или поне чаровник-кажете ми това на какво прилича???????????

# 50
  • Мнения: 5 647

Тръпката, майка, тръпката. Понякога заради нея можем да направим големи глупости. Дръж се нормално /или поне се опитай/ с него и не показвай пред мъжа си какво изпитваш. Дано да е само временно...

# 51
  • Мнения: 1 364
Според мен не си "парцал", това са си човешки чувства и емоции... Моят съвет е да си останеш само с мислите за него. Просто от една такава връзка можеш да загубиш много повече отколкото да спечелиш. Още повече защото е приятел на мъжа ти - такава изневяра боли повече.  Hug
[/quot


И аз съм на това мнение

# 52
  • София
  • Мнения: 2 271
Имаш напредък Peace , щом си започнала да се самоубеждаваш, че не става. Ще видиш, че скоро ще се чудиш сама на себе си какво ти е станало, че си го желала този.. Simple Smile

# 53
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 387
Съчувствам ти за самомъчението, на което си подложена - но продължавай да се правиш на нехайна и не издавай емоциите си. Не си заслужава да се лишаваш от човека, който обичаш заради необяснима и за теб самата сексуална тръпка. Постепенно страстите ще се поуталожат. Ако можеш наистина го отбягвай и намери нещо, което да те ангажира напълно - и тялом и духом. Успех!!!

# 54
  • Мнения: 1 629

А това,което най-много ме дразни в цялата история е ,че грам,ама грам не е мой тип,не съм сигурна дали бих го забелязала ако го видя на улицата без ад го познавам и ме адски яд,че мога да имам такива мисли за него-поне да беше някой красавец или поне чаровник-кажете ми това на какво прилича???????????


На прав път си. И да си била замяна от хормона, тръпката или каквото и да е там, сега просто бъди реалист и всичко ще се размине. Като се сетя  какви сульовци съм харесвала и ме хваща срам от себе си. Дай си време и най-вече бъди реалист. Някъде по темата ти дадоха съвет да го изживееш мислено, недей. Човек има неприятната черта да идеализира обекта на фантазиите си. Не би искала това, нали?

# 55
  • Мнения: 83
"Не питай старило-питай патило" Mr. Green
Няма да ти разказвам случките(2 броя)-само ще кажа,че ако приятелката ми прочете поста ти ще звънне да ме пита защо съм писала тук Mr. Green
Решението(за моя случай)-НИКОГА НЕ БИХ НАПРАВИЛА НЕЩО,КОЕТО ЩЕ НАРАНИ МЪЖА МИ!!!
А и след известни време ще ти мине,маструбирането с мисълта за другия също помага Peace
Но е гадничко,не се упреквай в никъв случай,и мъжа ти и другите мъже и жени имат такива чисто сексуални усещания,повярвай  Simple Smile



П.П.А тоя настина се е изказал много "селски".Подчертавам "селянин" не по произход,това е душевно състояние.

# 56
  • Мнения: 412
Най-много ми харесва обобщението на Karen, подписвам го и аз и ще добавя само...(цитат е, за по-голям авторитет)

в неделя вечерта д-р Анибал Лектър към Кларис:
"Човек желае това, което вижда. Всеки ден..."
  hahaha ама и аз цитирах един авторитет

Сега...също така по повод написаното от Chanel - най-добрите образци и шедьоври на ВСИЧКИ изкуства са плод точно на този коктейл от тъга и копнеж.

Съветът ми се базира на горните две неща - дистанцирай се от човека, а ако можеш опитай да превърнеш този импулс към него в творческа енергия...дори и да не пишеш, рисуваш или композираш...твори в някаква друга, може и съвсем домашна, сфера...или в областта на диетологията (ако искаш да свалиш 2 кг  Wink)...

# 57
Милички,благодаря на всички ви за отговорите!!!Само дето пак се яви голям проблем-преди малко мъжа ми ми сервира,че са се разбрали да се съберем да пийнем по нещо тази вечер и понеже знае,че аз много по кръчми не обичам да ходя ги поканил у нас #Cussing out #2gunfire.Което значи ,че той ще  е там и може би сам!А като знам какво стана миналия път -сега пак ще пийват -направо умирам от страх!!!Чувствам се като глупав пубертет!

Сега вече тотално се оплескаха нещата и не знам как ще ми се отрази това гости-просто не знам


Помагайте,моля ви,че след малко поемам към вкъщи

# 58
  • Мнения: 765
 
Милички,благодаря на всички ви за отговорите!!!Само дето пак се яви голям проблем-преди малко мъжа ми ми сервира,че са се разбрали да се съберем да пийнем по нещо тази вечер и понеже знае,че аз много по кръчми не обичам да ходя ги поканил у нас #Cussing out #2gunfire.Което значи ,че той ще  е там и може би сам!А като знам какво стана миналия път -сега пак ще пийват -направо умирам от страх!!!Чувствам се като глупав пубертет!

Сега вече тотално се оплескаха нещата и не знам как ще ми се отрази това гости-просто не знам


Помагайте,моля ви,че след малко поемам към вкъщи

Споко , у вас си на твоя територия , там е домът ти - твоят и на съпругът ти - може би виждайки го ситуиран именно там , ще си по-силна и ще разбереш кое е ценното за теб . Сравненията са отвратителни , но неизбежни.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
!А като знам какво стана миналия път -сега пак ще пийват -направо умирам от страх!!!Чувствам се като глупав пубертет!

Сега вече тотално се оплескаха нещата и не знам как ще ми се отрази това гости-просто не знам

Помагайте,моля ви,че след малко поемам към вкъщи


Хайде, стегни се! Възрастен човек си, можеш да се контролираш!
Трябва да имаш доверие в себе си, за да ти вярват и околните !
Ще се справиш, мисли позитивно в посока "Силна съм, мога да устоя на всеки.  Аз решавам какво ще се случи . Не го харесвам толкова много, колкото си внушавам..." и т.н.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт